Тонік Сяйво

Впорядкувати за: замовчуванням ціною назвою популярністю датою
Тонік сяйво / Tonic
1 відгук
Потрібно зареєструватись як косметолог, щоб бачити ціни!

Антивіковий тонік для обличчя може використовувати при перших проявах старіння шкіри, а це може знадобитися вже у віці 25-30+. Завдання, які потрібно виконувати будь-якому тонику – це очищати від залишків макіяжу, шкірного сала, пилу. Плюс він допомагає проникати зволожуючим компонентам інших засобів у глибинні шари шкіри.

Необхідність використання Тонік Сяйво

Тонізуючий доглядовий засіб основне завдання якого відновити кислотно-лужний баланс, прибрати відчуття стягнутості. Що стосується тоніків для шкіри, хай і з невеликою кількістю зморшок, то він має ще зволожувати.

Важливо розуміти, що тонік, що відновлює, для особи не може замінити засоби для демакіяжу, його застосування це передостанній етап догляду. Після нього слід лише зволоження за допомогою крему.

Серед властивостей антивікового тоніка можна виділити такі:

  • Відновлення колагенових волокон, що підвищує еластичність та пружність шкіри.

  • Розгладжування зморшок, вирівнювання рельєфу, дає пом'якшувальний ефект.

  • Моментальне зволоження та збереження внутрішньоклітинної вологи за рахунок звуження пір.

  • Часто омолоджуючий тонік для обличчя також часто має у складі вітамін С, він дає засобу освітлювальний ефект. При систематичному використанні вдається позбавити пігментних плям.

  • Завершальний етап – розгладжування.

Важливо розуміти, що антивіковий тонік ніяк не замінює використання крему проти зморшок. Такої живильної силою він не має, зате створює всі можливості для доставки в потрібне місце корисних компонентів. Плюс він здатний надавати антиоксидантний та підтягуючий ефект.

Додаткові властивості тоніки

Відбілюючий антивіковий тонік також має і додаткові ефекти. Крім створення оптимальних умов для зволожуючого крему, він здатний також підготувати шкіру до кращого сприйняття сироваток. концентрованих засобів для догляду за старіючої та проблемної шкіри.

Багато тоніки матують, тому їх варто використовувати дівчатам, які страждають від жирного блиску. При правильному застосуванні прибрати виділення сала можна навіть на 3-4 години. Якщо цей етап буде одним із підготовчих для нанесення макіяжу, декоративна косметика лягатиме рівніше і збереже ідеальний стан надовго.