Витратні матеріали

Впорядкувати за: замовчуванням ціною назвою популярністю датою
Фільтр за ціною
1 -  6400 грн.
Від
грн.
До
грн.
Канюлі JBP NanoCannula
0 відгуків
110,00 грн.
Канюлі TSK Laboratory STERiGLIDE
0 відгуків
340,00 грн.
Мультіінжектор Mesoram лінійний для мезотерапії , на 3 голки
0 відгуків
70,00 грн.
Шприц  троьхкомпонентний Луер-Лок
2 відгука
1,95 грн.
Голки для мезотерапії Mesoram
2 відгука
9,00 грн.
Канюля для тіла Fine Micro Cannula
0 відгуків
50,00 грн.
Кисть веерная
0 відгуків
30,00 грн.
Компрес-пакет гелевий
0 відгуків
90,00 грн.
Коннектор для з'єднання шприців
0 відгуків
27,00 грн.
М'ячик антистрес
0 відгуків
100,00 грн.
Пензлик косметологічний прямий
0 відгуків
30,00 грн.
Стоппер для голки
0 відгуків
18,00 грн.
Шприц luer-lock 1 мл. з конектором та ковпачком
0 відгуків
58,00 грн.
Шприц інсуліновий BD Micro-Fine Plus U-100
0 відгуків
65,00 грн.
Шприц інсуліновий BD Micro-Fine Plus U-40 1 мл
0 відгуків
65,00 грн.
Шприц с иглой одноразовый инсулиновый SFM, U-100, 1 ml
0 відгуків
55,00 грн.
Шприци інсулінові Alexpharm U-100 G30x13 мм. 1 ml
0 відгуків
3,10 грн.
Голки для мезотерапії Natural-Meso
0 відгуків
8,50 грн.
Голки BD Microlance G30 0,3х13
0 відгуків
50,00 грн.
Голка для мезотерапії TSK STERiJECT
1 відгук
32,00 грн.
Доглядові процедури, що передбачають підшкірне введення лікувальних препаратів, які дозволяють зберегти молодість і здоровий вигляд шкіри, сьогодні мають найбільшу популярність. Проводяться вони за допомогою спеціальних інструментів – голок, шприців, інших засобів, які мають суттєву відмінність від стандартних ін'єкційних пристроїв. Витратники для косметолога зобов'язані відповідати всім необхідним вимогам, що дозволить не тільки позбавити пацієнта хворобливих відчуттів, але й підвищити ефективність процедур, що проводяться.
За вигідною ціною купити в одному місці все для косметології пропонує інтернет – магазин «Tree-Med». Наша компанія є надійним партнером, який протягом багатьох років надає витратні матеріали для косметолога від відомих виробників. Вся продукція високої якості відповідає санітарно-гігієнічним вимогам.
 

Асортимент компанії

Широкий асортимент дозволяє вибрати витратні матеріали для мезотерапії, біоревіталізації, інших естетичних процедур, виходячи з її складності.
 

Шприци

Призначаються для точкових ін'єкцій, які під шкіру вводяться малими дозами. Шприци для мезотерапії мають різну форму, довжину, діаметр, об'єм колби. Для процедур використовуються одноразові інструменти, що забезпечують максимальну безпеку.
Вони відрізняються від звичайних медичних шприців будовою, оснащені гнучким, довгим поршнем, що дозволяє легко ввести гелеві або напіврідкі препарати.
 
Характеристики, на які необхідно звертати увагу при виборі:
  • Плавний перебіг поршня. До інструментів з найбільш плавним ходом відносяться трикомпонентні шприци, оснащені гумовим ущільнювачем, що виключає ривки при введенні препарату.
  • Шкала (ціна поділу). Впливає на точність вимірювання кількості засобу, що вводиться. Точність ціни поділу буде вищою, при меншому обсязі шприца.
  • Об `єм. Залежно від препарату, що вводиться, використовуються інструменти різного об'єму (0,5, 1, 2, 3, мілілітра, інші).
Кріплення голки до шприца. Поділяються на інструменти зі знімною голкою:
  • луєр - лок (одне з найбільш міцних кріплень «в замок», за рахунок вкручування голки в шприц);
  • луер - сліп (використовується при введенні рідких засобів, що мають низький рівень в'язкості).
Також голка може бути незнімного типу кріплення - інтегрована (впаяна).
 

Голки

Представлені різними моделями, які між собою відрізняються довжиною, діаметром, формою заточування. Виробники пропонують голки різних калібрів, які вибираються в залежності від процедури, яку потрібно виконати, а також використовуваних препаратів. Наприклад, для запровадження в'язких препаратів використовується голка косметологічного калібра (позначається літерою G) 32G. Для мезотерапії обличчя використовуються голки 30G, 32G, 33G, 34G, для склеротерапії – 27G.
Найбільш тонка голка для ін'єкції мінімізує травмування тканин, тому найменш травматичними вважаються наноголки з найменшим діаметром.
 

Канюлі

Необхідною при проведенні мезотерапії є така одноразова продукція, як канюлі, що є голками трубоподібної форми, із закругленим тупим кінцем. Канюлі між собою відрізняються діаметром, ступенем пружності, довжиною, а від звичайних голок:
  • гнучкістю;
  • порожнистою внутрішньою структурою;
  • наявністю тупого гладкого наконечника та бічних отворів.
Використання канюлі мінімізує хворобливі відчуття для пацієнта, запобігає розриву внутрішніх тканин, виникнення синців, синців на шкірі, суттєво знижує ризик порушення кровотоку.
 
Замовити одноразові косметичні товари для центрів краси, косметологічного кабінету можна в Києві, Одесі, Харкові, Дніпропетровську, інших містах України, з оперативною доставкою в будь-який регіон країни.