Анестетики

Впорядкувати за: замовчуванням ціною назвою популярністю датою
Фільтр за ціною
185 -  3100 грн.
Від
грн.
До
грн.
гель анестетик frost line
0 відгуків
380,00 грн.
крем анестетик a-caine
0 відгуків
350,00 грн.
крем анестетик ange gardien
0 відгуків
310,00 грн.
крем анестетик b-caine
0 відгуків
430,00 грн.
крем анестетик dr.numb
0 відгуків
420,00 грн.
крем анестетик epionocaine
0 відгуків
510,00 грн.
крем анестетик gelido anestetico
0 відгуків
370,00 грн.
Акція
крем анестетик s cain cream
0 відгуків
300,00 грн.
200,00 грн.
знеболювальний анестетик ibc crem
0 відгуків
370,00 грн.
крем анестетик f&e tattooist
0 відгуків
410,00 грн.
крем анестетик leed frost, lidocaine 10,56%
0 відгуків
450,00 грн.
крем анестетик pm cream
0 відгуків
430,00 грн.
aнестетик pro fusion cream
0 відгуків
185,00 грн.
крем анестетик frost+, лідокаін 20%
1 відгук
550,00 грн.
крем анестетик s-te cain
0 відгуків
1 450,00 грн.
Обов'язковим етапом перед проведенням багатьох косметологічних процедур, пов'язаних із корекцією шкіри, є знеболювання. В якості ефективного препарату використовується знеболюючий крем, а також мазі або гелі, що містять у складі спеціальні компоненти, які на час проведення процедури дозволяють знеболити необхідну ділянку. Сучасні анестезуючі засоби гіпоалергенні, деякі препарати можуть наноситися навіть на слизові оболонки.
Болючість косметологічної процедури залежить від ступеня її складності, чутливості пацієнта. При болях виникають рефлекторні спазми, гіпоксія, з'являється набряклість тканин, що не лише ускладнює процедуру, а й погіршує її результативність. Тому для усунення дискомфорту, підвищення ефективності процедур застосовують засоби з знеболюючим ефектом. Їх використання є необхідним при:
  • лазерній епіляції, лазерному шліфування обличчя;
  • контурної пластики;
  • мезотерапії;
  • хірургічних втручаннь;
  • нанесення, видалення перманентного макіяжу.
Також крем анестетик застосовується для депіляції в зоні бікіні, для татуажу повік, губ, брів, біоревіталізації, інших процедурах.
В Україні за вигідною ціною купити сертифіковані сильні препарати для шкіри, що анестезують, можна в інтернет – магазині «Tree-Med», де представлена ​​продукція високої якості від надійних виробників. Широкий асортимент, який постійно поповнюється новими продуктами, дозволяє вибрати засоби для мікроблейдингу, уколів краси, пірсингу та тату, інших процедур.
 

Форма випуску

Для проведення будь-якої косметологічної процедури застосовуються місцеві анестетики, що випускаються виробниками у різних формах, що безпосередньо впливає на час дії знеболювального. У деяких випадках потрібні знеболювальні ін'єкції (інфільтраційна провідникова анестезія), але в косметології лідируючі позиції все ж займає аплікаційна анестезія.
До основних форм відносяться:
  • Спрей. Забезпечує швидку, рівномірну обробку великих зон, у складі містять знезаражувальні речовини, що мають нетривалий термін дії.
  • Гель. Має водну основу, за рахунок чого забезпечується легке, швидке поглинання препарату, відмінне зволоження шкіри, характеризується тривалою дією.
  • Крем, мазь. За рахунок вмісту у складі масел, продукт має густу консистенцію, в шкіру вбирається набагато повільніше, порівняно з гелем або спреєм, але дія крему, що анестезує, дуже тривале.
Виходячи з того, що знеболюючий крем для епіляції, мазь, гель містять у складі різні активні речовини, з усіх представлених засобів можна вибрати найбільш оптимальні, з урахуванням складності поставлених завдань, індивідуальних особливостей кожного пацієнта (типу шкіри, алергічних реакцій ).
 

Види анестезії

Сучасні засоби анестезії виготовляються на основі бензокаїну, лідокаїну, прилокаїну та інших знеболювальних препаратів, які комбінуються. У деяких випадках може знадобитися як первинна, так і вторинна анестезія (все залежить від складності процедури), для виконання якої використовуються різні засоби.
Після нанесення на шкіру крему, гелю для ін'єкцій молодості, ця область закривається спеціальною плівкою або використовуються оклюзійні накладки, що запобігають пересиханню засобу. Тривалість анестезії залежить від товщини шару анестетика, а також часу його перебування на шкірі.
Креми та гелі найчастіше використовуються перед шугарингом, для вищипування брів або для електроепіляції, як короткострокова поверхнева анестезія. Крім знеболювального ефекту вони можуть мати протизапальну, кровоспинну дію, бути протинабряковими.
 
Замовити оптом та в роздріб високоякісні, недорогі препарати для косметологічних процедур, що анестезують, можна в Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі, інших містах України, з оперативною доставкою товару. На сайті нашої компанії можна ознайомитись з відгуками наших постійних клієнтів.