Препарати для стерилізації та дезінфекції рук і шкіри

Впорядкувати за: замовчуванням ціною назвою популярністю датою
Фільтр за ціною
22 -  889 грн.
Від
грн.
До
грн.
ахд 2000 експрес
0 відгуків
22,00 грн.
Стерилліум класік пур
0 відгуків
80,00 грн.
Аніосгель 800 UA 1 л.
0 відгуків
430,00 грн.
Аніосейф савон ДУ HF
0 відгуків
125,00 грн.
АХД 2000 экспресс гель
0 відгуків
41,00 грн.
Бланідас софт мило
0 відгуків
60,00 грн.
Кутасепт Ф
0 відгуків
100,00 грн.
Стерилліум гель
0 відгуків
110,00 грн.
тендеклін софт - рідке мило 500 мл.
0 відгуків
60,00 грн.

Достатньо високий ризик інфекційних заражень виникає при недотриманні елементарних правил гігієни, а також за відсутності дезінфекції. Як надійний і ефективний засіб використовується спеціальний антисептик, що дозволяє усунути зі шкірних покривів шкідливі мікроорганізми, хвороботворні бактерії. Не слід забувати, що антисептичні препарати повинні використовуватися як майстрами, а й клієнтами.

Найпоширенішим серед різних видів антисептичних дезінфікуючих засобів є антисептик для рук, який використовується не тільки при проведенні різних косметологічних, медичних процедур, а й у повсякденному житті.

В Україні на вигідних умовах купити антисептик для рук, а також для шкіри тіла, пропонує інтернет – магазин «Tree-Med», де представлені ефективні засоби для нарощування нігтів, дезінфікуючі розчини для обробки пупка, для ін'єкцій. Широкий асортимент дозволяє придбати препарати для тату-салонів, медичних закладів, стоматологій, салонів краси, манікюрних кабінетів.

Наша компанія пропонує сертифіковану продукцію високої якості від надійних, перевірених виробників, що відповідає санітарно – гігієнічним вимогам, ціна якої у нас найнижча. Продаж засобів для манікюру, педикюру, що дезінфікують, здійснюється оптом і в роздріб, вартість розчинів залежить від дозування, форми випуску, складу, виробника.

Особливості антисептиків

Сучасні виробники пропонують антисептики без спирту, а також розчини, що дезінфікують, на спирту, що слід враховувати при виборі продукту.

Антисептик спиртовий

Призначається для знищення хвороботворних мікроорганізмів. Основною діючою речовиною таких препаратів виступає етанол, ізопропанол, як допоміжні компоненти виступають зволожувачі, ефірні олії. Найчастіше антисептики на основі спирту – ndash; це медичні розчини, що сприяють знищенню вірусів великої кількості бактерій. Спиртові антисептики використовуються хірургами, для обробки рук медперсоналу, для уколів, для пірсингу, оскільки мають високу здатність знищення патогенної мікрофлори.

Безспиртовий антисептик

Дані розчини є більш щадними, вони не сушать шкіру, не викликають подразнень, за рахунок чого можуть використовуватися навіть дітьми. Виготовлені дані розчини на основі води та хлоргексидину, полігексаніду.

Хлоргексидин має антибактеріальні властивості, ефективно усуває аеробні та анаеробні бактерії.

Полігексанід – антибактеріальна речовина, що знищує бактерії, не впливає на шкіру.

Препарати без вмісту спирту застосовуються для депіляції, татуажу брів, губ, шугарингу.

Різновиди антисептичних засобів для шкіри

Дезінфікуючі антисептичні засоби випускаються у вигляді спрею, що забезпечує зручність використання, гелю, також це може бути рідкий аерозольний препарат з розпилювачем. Для стаціонарного використання може використовуватися рідке антисептичне мило з дозатором. До найбільш популярних засобів – антисептикам відносяться:

  1. Біолонг. Призначається для професійного, побутового використання, щадний препарат, не дратує, не сушить шкіру.

  2. Кутасепт. Використовується в хірургії, медичних закладах, б'юті – промисловості. Препарат на основі пропанолу, хлориду бензалконію, води.

  3. АХД-2000. Відмінне рішення для професійного застосування у центрах краси. Має протимікробні властивості.

Ці препарати, а також Бактолін, Стериліум, Аніосейф, Аеродезін, багато інших дешевих, але при цьому якісних засобів – антисептики представлені на сайті нашого онлайн магазину. Також тут можна дізнатися скільки коштує потрібний антисептик. У Києві, Харкові, Дніпрі, інших містах можна недорого замовити маленький або великий обсяг антисептиків певного призначення або універсальний розчин.