Крем Сяйво

Впорядкувати за: замовчуванням ціною назвою популярністю датою
Фільтр за ціною
1450 -  3227 грн.
Від
грн.
До
грн.
Крем легкий сяйво / Beauty Cream
1 відгук
1 450,00 грн.
Крем сяйво / Cream
2 відгука
2 354,00 грн.

Крем із вітаміном С допоможе у боротьбі з пігментацією. Плюс його регулярне застосування зробить шкіру підтягнутою, більш пружною, сяючою. Професійні засоби особливо ефективні при використанні додаткових косметичних складів цієї ж лінійки.

У яких випадках варто використовувати Крем Сяйво

Крем для обличчя з вітаміном С або ж аскорбіновою кислотою вкрай корисно для шкіри, адже він сприяє виробленню колагену, це вже важливо для в'ялої шкіри. Плюс правильна концентрація його в клітинах забезпечує захист від вільних радикалів. Просто необхідно його використовувати тим, хто:

  • Прагнути зменшити пігментацію.

  • Бажає розгладити зморшки.

  • Хоче отримати ефект, що вирівнює.

  • Страдає від потьмяніння шкіри обличчя.

Денний або нічний крем із додаванням вітаміну С дає видимий результат досить швидко.

Корисність використання

Вітамін С для обличчя крем вкрай корисний доглядовий засіб. Цей компонент припиняє вироблення меланіну, а це знижує ризик пігментації. Також аскорбінова кислота збільшує вироблення колагену, а це допомагає відновленню клітин шкіри. 

Для використання в кремах, вітамін С виділяють із рослин або синтезують у лабораторіях. Але складність впровадження до складу в тому, що компонент дуже нестабільний і має здатність до окислення, а це суттєво знижує його ефективність.

Головна особливість – відмінне проникнення в шкіру, звужують пори, що робить шкіру менш схильною до різного роду впливів.

Для якої шкіри підходить

Вітамін З – це такий компонент, який необхідний для будь-якої шкіри, для сухої, жирної, комбінованої виконує свою функцію. Конкретніше:

  • Суха шкіра. Крім цього вітаміну у складі повинні бути у достатній кількості ліпіди та гіалуронова кислота. Така комбінація дає відмінне зволоження та відновить ліпідний бар'єр, надає обличчю сяйва.

  • Жирна шкіра. Тут відбувається прискорення клітинного оновлення, покращення кольору та структури шкіри. Плюс недопущення виникнення прищів та комедонів.

  • Комбінована. Вітамін С тут справжня знахідка, адже він сприяє нормалізації стану шкіри, захищає її від вільних радикалів. Крем здатний нівелювати всі негативні дії на шкіру.