Крема зволожуючі

Впорядкувати за: замовчуванням ціною назвою популярністю датою
Крем зволожуючий / Cream
1 відгук
Потрібно зареєструватись як косметолог, щоб бачити ціни!
Крем зволожуючий легкий / GEL CREAM
0 відгуків
Потрібно зареєструватись як косметолог, щоб бачити ціни!

Зволожуючий крем для обличчя вибрати не так просто, як це може здатися. І головне, до чого потрібно прислухатися, а точніше придивлятися, це до стану власної шкіри. Зволоження однозначно потрібне будь-якому типу шкіри, а особливо сухий, що простий. буде додатковою поживною допомогою.

Ознаки недостатнього Крему зволожуючі

Крем для обличчя для сухої шкіри обличчя потрібно використовувати постійно. А ось зрозуміти, що потрібно заповнити баланс вологи для інших типів шкіри, допоможуть наступні ознаки:

  • Нарощування появи подразнень.

  • Помітність судин та капілярів.

  • Нерівний рельєф.

  • Відчуття стягнутості, тут швидше за все буде потрібно суперзволожуючий засіб.

  • Сірий відтінок обличчя.

  • Лушіння, сухість в окремих ділянках – на лобі, щоках, у зоні носогубних складок.

  • Різкий прояв зморшок навколо очей, губ.

Вважається, що зволоження та харчування косметичним кремом потрібне будь-якій шкірі, незалежно від віку та типу. Але тут варто звертати увагу на типи денних кремів, всі виробники пропонують градацію, що за віком, що за типом шкіри. Навіть крем для 18 і 25 років відрізнятиметься.

Властивості та активні компоненти

Головне завдання крему для зневодненої шкіри – не так наситити її вологою, як утримати природну всередині. Логічно, що чим сухіша шкіра, тим більше вона візьме харчування. Тобто, коли крем потрапляє на шкіру, він склеює та утримує молекули води в епідермісі. За це відповідають такі групи компонентів:

  • Зволожувачі. Ними виступають – гіалуронова кислота, D-пантенол, гліцерин, фосфоліпіди, моносахариди.

  • Емоленти. Вони відповідають за пом'якшення шкіри, тим самим згладжують її і не дають виходити волозі. Серед таких компонентів у професійних та домашніх кремах – вазелін, олія жожоба, бджолиний віск, сквален.

  • Кераміди, вони ж бар'єрні компоненти. Дуже схожі за своєю структурою ті компоненти, які є у шкірі. Це дає їм можливість швидко вбудуватись у природну гідроліпідну мантію, що забезпечує захисний ефект.

  • Плівкоутворювальні. Це більшою мірою природні компоненти, які створюють тонкий бар'єр для випаровування вологи, на шкірі вони є. не відчуваються.

Можна також зустріти сонцезахисний крем для обличчя з SPF-фільтром. Він допомагає захиститися від УФ-променів, при цьому має всі зазначені вище властивості. Але важливо пам'ятати, що рівень захисту СПФ у таких кремах значно менший, ніж у спеціальних сонцезахисних.

Який вибрати крем за типом шкіри

Базовий зволожуючий крем потрібен для кожного типу шкіри, але який саме потрібно розібратися. Для нормальної, на якій немає великих пір та жирного блиску, підходять легкі креми. Жирна, блискуча і з великими порами потребує засобів із трав'янистими відварами та цинком. Суха шкіра потребує глибокого, інтенсивного харчування, адже він схильна до лущення. Така швидко старіє, на ній дуже добре помітні навіть найдрібніші зморшки. Структура крему для сухої шкіри густіша. Комбінований тип відрізняється нерівномірністю, часто страждає від сонця, перепадів вологості. Для неї потрібен крем, що відновлює, зволожуючий.

Важливо помітити, що денний та вечірній крем відрізняється. Основна особливість денних – наявність сонцезахисних компонентів. Вночі такий захист не потрібний, тому він тільки живить та зволожує.

Це якісний крем для молодої чи зрілої шкіри, під макіяж або для щоденного використання вдасться. Використання його дає відмінні результати у комплексі з іншими засобами серії.