Медичні рукавички

Впорядкувати за: замовчуванням ціною назвою популярністю датою
Фільтр за ціною
120 -  2100 грн.
Від
грн.
До
грн.
Рукавички вінілові непудровані Care 365
1 відгук
140,00 грн.
Рукавички нітрилові непудровані Care365
2 відгука
150,00 грн.
Нітрилові рукавички Nitrylex
0 відгуків
180,00 грн.
Рукавички вінілові Nitrylex з пудрою
0 відгуків
318,00 грн.
Рукавички латексні Abena, непудровані
0 відгуків
140,00 грн.
Оглядові нітрилові рукавички Nitrylex, сині
0 відгуків
140,00 грн.
Непудровані нітрилові рукавички AKZENTA
2 відгука
500,00 грн.
Рукавички нітрилові Essenti Care BLACK, непудровані, чорні
0 відгуків
280,00 грн.
Одноразові нітрилові рукавички Care365, блакитні
0 відгуків
230,00 грн.
 нітрилові рукавички ampri cobalt, непудровані, 200 штук
0 відгуків
1 000,00 грн.
Непудровані нітрилові рукавички AMPri
0 відгуків
240,00 грн.
Рукавички нітрилові NITRYLEX one by one, S, 200 шт.
0 відгуків
400,00 грн.
Рукавички нітрилові неопудренні Nitrylex classic, S, білі, 200 шт.
0 відгуків
660,00 грн.
Нітрилові рукавички Care365 Premium, непудровані
1 відгук
200,00 грн.

Для захисту під час проведення медичних, косметологічних, естетичних процедур обов'язковими є медичні рукавички, що дозволяють убезпечити від можливих негативних наслідків клієнтів та персонал, забезпечити високий рівень гігієни.

Купити високоякісні медичні рукавички нестерильні пропонує інтернет-магазин «Tree-Med», де представлена ​​продукція від кращих і надійних виробників. Продаж здійснюється на найвигідніших умовах. Ми пропонуємо величезний вибір рукавичок пудрених та неопудрених, латексних, вінілових та нітрилових одноразового використання для майстра манікюру, медичних працівників, а також багаторазові рукавички для перукарів. Завжди в наявності вироби різного кольору та різних розмірів (від XS до XL). Вартість набору рукавичок залежить від виробника, матеріалу, кількості в упаковці.

Різновиди медичних рукавичок

Рукавички використовуються як захисний засіб у різних сферах, відрізняються призначенням, матеріалом виготовлення.

Оглядові

Використовуються під час огляду пацієнтів у медичних закладах під час проведення діагностичних процедур. Оглядові рукавички виготовляються з вінілу, латексу чи нітрилу, оскільки до них не висуваються особливі вимоги щодо матеріалу виготовлення. Діагностичні рукавички:

  • забезпечують надійний захист пацієнтів, медперсоналу від проникнення шкідливих, хвороботворних мікроорганізмів;
  • забезпечують комфорт;
  • мають щільну фіксацію;
  • характеризуються еластичністю, міцністю;
  • після процедури легко знімаються;
  • запобігають ковзанню інструментів у руках.

Оглядові захисні рукавички підбираються в залежності від індивідуальних потреб.

Хірургічні

Рукавички цього виду вважаються професійними, основна їхня відмінність від інших видів рукавичок - стерильність, оскільки використовуються вони в стерильних умовах при проведенні операцій. Також хірургічні рукавички мають анатомічну форму, за рахунок чого вони відповідають параметрам руки, що забезпечує зручність при тривалій роботі персоналу, знижуючи напругу м'язів.

Рукавички хірургічні призначаються тільки для лікарського застосування, їх виготовлення використовується високоякісний латекс, характеризуються вироби еластичністю, надійно фіксуються на руках, зберігають форму, легко надягаються/знімаються.

Матеріал виготовлення

При виробництві рукавичок використовують різні сучасні матеріали.

Латекс. Даний матеріал характеризується відмінною еластичністю, при цьому одноразові рукавички латексні дуже міцні, забезпечують високу тактильну чутливість. Вони призначаються для стоматолога, під час проведення діагностичних процедур, під час огляду пацієнтів.

Вініл. Рукавички з цього матеріалу призначаються для салонів краси, перукарень. Також широкого поширення набули ПВХ косметологічні рукавички, що забезпечують надійний захист від олій, бруду, вологи. Це найдешевші рукавички, досить щільні.

Нітрил. Рукавички з цього матеріалу є ідеальним варіантом, якщо є алергія на латекс. Нітрилові рукавички можуть бути стерильними, нестерильними, використовуються в медицині (огляд, проведення терапевтичних процедур), стоматології, тату – салонах. Маючи стійкість до масляних сполук, нітрилові рукавички використовуються при проведенні пілінгів, нанесенні масок, очищенні шкіри, інших косметологічних процедурах.

За вигідною ціною замовити опудрені рукавички, без тальку, можна в Києві, Харкові, інших містах України. На сайті Три-Мед можна дізнатися, скільки коштує коробка рукавичок, або оптова партія товару.