Шапочки та пов'язки одноразові

Впорядкувати за: замовчуванням ціною назвою популярністю датою
Фільтр за ціною
20 -  149 грн.
Від
грн.
До
грн.
Шапочка одноразова «Гармошка»
0 відгуків
149,00 грн.
Пов'язка для волосся,  одноразова, 10 шт.
0 відгуків
38,00 грн.
Шапочка поліетиленова
0 відгуків
105,00 грн.
Пов'язка одноразова, 10 шт
0 відгуків
20,00 грн.

Як обов'язковий атрибут для лікарів, стоматологів, косметологів, майстрів нігтьового сервісу, працівників харчової промисловості, персоналу СПА – центрів, салонів краси, використовуються одноразові шапочки. Дані аксесуари захищають голову від забруднень, бактерій, а також запобігають випаданню волосся, біочастинок при проведенні різних процедур. Одноразові шапочки не підлягають пранню, чищенню, після використання вони утилізуються.

Залежно від призначення, сфери використання одноразові розхідники для волосся можуть бути:

  1. Стерильними. Це медичні шапочки, що використовуються в операційних блоках, акушерських відділеннях, де передбачається контакт із кров'ю чи внутрішніми органами.

  2. Нестерильними. Такі вироби використовуються в умовах, де до стерильності не висуваються жорсткі вимоги - при огляді пацієнтів, проведенні процедур догляду в косметології, а також нестерильні одноразові шапочки призначаються для кухарів, іншого персоналу харчових підприємств.

На вигідних умовах купити одноразові шапочки можна в інтернет-магазині «Tree-Med», де представлена ​​продукція високої якості від найкращих виробників, ціна якої у нас найбільш вигідна. Широкий асортимент одноразових витратних матеріалів дозволяє вибрати вироби, що відповідають специфіці діяльності. Всі шапочки відповідають санітарно – гігієнічним вимогам, вони відрізняються між собою матеріалом виготовлення, формою, що необхідно враховувати при покупці.

Класифікація шапочок

Кожна модель відрізняється особливостями, що безпосередньо впливає на призначення одноразового головного убору.

Форма виробу

Виходячи з особливостей конструкції головного убору, всі шапочки поділяються на два види.

Тип берет. Це вироби стандартної форми, призначені для короткого та волосся середньої довжини, також її можуть одягати люди, що мають пишні зачіски.

Шапочка "Шарлотта". Дана модель підходить всім, незалежно якої довжини волосся у людини, але найбільш популярні вони для людей з довгим волоссям.

Вшита по периметру одноразових шапочок гумка забезпечує надійну фіксацію головного убору, який не сповзає, легко вдягається та знімається.

Матеріал виготовлення

При виробництві одноразових захисних головних уборів використовуються різні види матеріалів. У нашому інтернет-магазині клієнти можуть придбати шапочки з:

  1. Спанбонди. Нетканий матеріал синтетичного походження, м'який, приємний на дотик і до тіла, має безворсову поверхню. Вироби з нього характеризуються гіпоалергенністю, антистатичністю, повітропроникністю, міцністю.

  2. Поліетилену. Від спанбонду відрізняється меншою міцністю, а також матеріал не пропускає повітря, стійкий до дії хімічних речовин. За рахунок стійкості до впливу вологи, одноразові поліетиленові шапочки часто використовуються для миття в душі, захищаючи волосся від намокання.

Крім одноразових шапочок, у нас можна придбати зручні пов'язки на голову одноразового використання, які є необхідним аксесуаром під час проведення косметологічних процедур. Дані одноразові витратні матеріали представлені у різноманітних кольорах – білі, чорні, а також кольорові (рожеві, сині, зелені, жовті).

Замовити сертифіковані шапочки та пов'язки одноразові оптом та в роздріб можна в будь-якому населеному пункті України – Одесі, Харкові, Києві, Дніпропетровську, інших містах. Наша компанія здійснює оперативну доставку товару в будь-який регіон, на сайті можна дізнатися про вартість однієї одиниці, упаковки або оптової партії продукції.