Серія Зволоження (для сухої шкіри) LANEB

Впорядкувати за: замовчуванням ціною назвою популярністю датою
Зволожуючий крем тональний / The Tinted Cream
0 відгуків
Потрібно зареєструватись як косметолог, щоб бачити ціни!
Крем зволожуючий / Cream
1 відгук
Потрібно зареєструватись як косметолог, щоб бачити ціни!
Крем зволожуючий легкий / GEL CREAM
0 відгуків
Потрібно зареєструватись як косметолог, щоб бачити ціни!
Маска альгінатна зволожуюча / SPECIFIC TREATMENT WATER RADIANCE
0 відгуків
Потрібно зареєструватись як косметолог, щоб бачити ціни!
Косметика для сухої шкіри обличчя від відомого французького бренду вже багато років залишається у трендах у професійних колах. Створення продукції для зволоження обличчя – один із багатьох напрямків діяльності.  Ці засоби, як і інші, відрізняються незмінно високою якістю.
 

Основні особливості Серія Зволоження LANEB

Засоби для зволоження шкіри обличчя від Laneb – це висока концентрація активних компонентів, сучасні технологічні рішення. При цьому виробник не забуває і про традиційні рецепти. Головне, чим відзначається будь-який зволожуючий засіб для обличчя – багатостороннє тестування. На ринок виходить лише той продукт, який є абсолютно безпечним для регулярного використання.
Косметика Laneb – високотехнологічна та в ній використані найсучасніші розробки технологів французької компанії. такі зволожуючі засоби успішно використовуються як у домашніх умовах, так і в салонах. До того ж для професійних косметологів розроблено спеціальну програму лояльності та регулярно проводяться майстер-класи.
 

Опис серії 

Косметика для зневодненої шкіри спеціально створена на основі широко відомого та потужного активного компонента, що відповідає за зволоження – гіалуронової кислоти. Вона – це основний компонент дерми, тому у складі крему допомагає формувати сполучні тканини, які включають підтримуючі волокна, у тому числі колаген та еластин. Інші компоненти, які входять до складу живлять шкіру та надають відчуття комфорту та ніжності.
У серію включені такі засоби:
 • Зволожуючий крем.
 • Легкий зволожуючий крем.
 • Зволожуючий тональний крем: натуральний та бронзовий.
Доглядова косметика від цього бренду підходить для глибокого харчування та збереження еластичності навіть дуже сухої шкіри.
 

Зволожуючий крем

Його завдання – зберегти зволоження та еластичну структуру, яка вже є у шкірі. Має кремову текстуру, приємний аромат. Дуже важливо, що засіб швидко вбирається і не залишає після себе жирної плівки на шкірі, чим грішать багато зволожуючих кремів.
Основний інгредієнт у його складі – гіалуронова кислота та аргірелін. Додатково виробник впровадив комплекс Lipomoist та захисні компоненти, які роблять шкіру менш сприйнятливою до сонячних променів.
 

Легкі зволожуючий крем

Він представлений у вигляді гелю з легкою текстурою. Догляд за його допомогою найкраще підійде для сухої шкіри, якщо потрібне відновлення гідроліпідної плівки. Відразу після нанесення суха шкіра отримує насичення. Серед компонентів гелю:
 • Гіалуронова кислота.
 • Комплекс Fucogel. 
 • Колаген.
 • Бісаболол.
 • УФ-фільтри.

Зволожуючий тональний крем

Він виконує відразу 2 завдання – зволожує та матує поверхню шкіри. Варіантів кольору всього 2 – натуральний та бронзовий. Структура його шовковиста та ніжна. За рахунок цього його нанесення гранично зручне, незалежно від стану та типу шкіри. Подібна багатофункціональність допомагає зробити обличчя гладким і сяючим, його тон рівний і однорідний. Плюс до цього йде активний зволожуючий вплив та харчування.
Компоненти засобу:
 • Гіалуронова кислота.
 • Вітамін Е.
 • Мінеральні пігменти.
 • УФ-фільтри.
Купити якісні зволожуючі креми від відомого французького бренду у роздрібних мережах неможливо. Натомість ми пропонуємо таку косметику для салонів краси – виключно оригінальна продукція, яка пройшла багатоетапне тестування та гарантовано безпечна.