Маска колагенова

Впорядкувати за: замовчуванням ціною назвою популярністю датою
Маска колагенова / Mask
0 відгуків
Потрібно зареєструватись як косметолог, щоб бачити ціни!

Молодість і краса швидкоплинні, але зберегти свіжий і доглянутий вигляд цілком реально. У цьому допоможе колагенова маска. Основний компонент даного догляду – це колаген. Речовина, що знаходиться між м'язовими волокнами та клітинами органів людського тіла. Також він є у зв'язках, сухожиллях та на поверхні шкіри. 

Навіщо використовувати колагенову маску

Подібна маска з ліфтинг ефектом дає хороші результати. Причому використовується цей компонент у косметиці приблизно із 30-х років минулого століття. Саме в той період вчені виявили, що колаген здатний впливати на старіння. Недостатня його кількість відразу відображається на стані волосся, нігтів, шкіри.

Колагенова маска для обличчя та шиї це можливість штучно наситити шкіру такою важливою речовиною. У комбінації з кремами ефект буде ще більш відчутним. Варто зауважити, що особливо уважно до властивостей маски варто поставитися у віці 30+, коли природне вироблення колагену починає згасати. Ознакою того, що вміст колагену недостатній є яскраво виражені носогубні складки.

Різновиди колагену та їх вплив на шкіру

Колагенові маски можуть «постачати» в організм різні колаген, він буває:

  • Тваринного походження. Такий одержують у результаті переробки хрящів та шкіри теплокровних тварин. Молекули такого колагену великі, тому вони впливають лише на поверхневі шари шкіри. Оскільки тваринний колаген добувати не складно, часто є у складі недорогих масок. Хоча не дає потужного ефекту, все ж таки певні зміни після використання антивікової маски з цим видом колагену можна помітити.

  • Рослинного походження. Ця маска, що моделює, більш ефективна. Вся справа в малій молекулярній масі колагену, за рахунок чого йому легко проникати у глибинні структури. Рослинний колаген – це часто сухий порошок, який потрібно перед нанесенням розбавити водою чи іншим косметичним засобом. Як результат він набуває гелевої структури. Рослинний білок добувати складніше, і далеко не всі компанії готові переплачувати цей важливий компонент маски. Вартість такого глибокого догляду досить висока, але позитивні зміни від застосування помітні дуже швидко.

  • Морський. Його часто об'єднують в одну групу з твариною, але все ж таки вона набагато ефективніша. Отримують його зі шкіри риб, яка є чутливою до температури. Морський колаген дорогий, а ціна його обумовлена складністю добування та зберігання. Плюс для насичення складу маски цим компонентом потрібне спеціальне обладнання та умови.

Крім колагену до складу масок завжди входять і додаткові компоненти, часто це вітаміни, екстракти рослин, олії. Вони доповнюють ефект зволоження, заспокоюють та освітлюють шкіру.

Варіанти виконання

Колагенові маски можуть мати різну форму виконання. Так порошкоподібні перед застосуванням слід довести до необхідної консистенції. Інструкція завжди є на упаковці. Другий варіант значно зручніший у застосуванні і це тканинні маски. Усього потрібно роздрукувати упаковку і помістити її на обличчя, витримати вказаний час і зняти. Третій тип – желеподібна. Вона є новинкою в косметології і так само, як і тканинні, відразу готова до використання.

Якісні та ефективні колагенові маски від відомого французького бренду доступні лише салонам. Працюємо із сертифікованими косметологами по всій Україні в Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі, Кривому Розі та інших містах.