Одноразові простирадла

Впорядкувати за: замовчуванням ціною назвою популярністю датою
Фільтр за ціною
196 -  373 грн.
Від
грн.
До
грн.
Одноразові простирадла Еко-Лайн 0,6*100 м.
0 відгуків
196,00 грн.
Одноразові простирадла ЕКО-ЛАЙН 0,8*100
0 відгуків
245,00 грн.
Простирадло одноразове 20 г/м, 0,6*100 м.
0 відгуків
224,00 грн.
Простирадло одноразова 20 гр/м., 0,8*100 м.
0 відгуків
280,00 грн.
Простирадла одноразові 23 гр/м 0,6 * 100 м.
0 відгуків
252,00 грн.
Одноразові простирадла 23 гр / м 0,8 * 100 м.
0 відгуків
322,00 грн.
Простирадло одноразове чорне 30 гр/м.
0 відгуків
308,00 грн.

Для підвищення рівня комфорту клієнтів, забезпечення безпеки, захисту від інфікування, в медичних закладах, косметологічних центрах, салонах краси, використовуються одноразові простирадла в рулоні, що належать до аксесуарів професійного рівня. Актуальним їх використання стає також завдяки покращенню підтримки санітарного режиму, зниження ризику виникнення ускладнень.

Для виготовлення простирадл використовується сучасний нетканий матеріал спанбонд, який має велику щільність, і чим вище цей показник, тим міцнішим буде виріб. Медичні одноразові простирадла із спанбонду характеризуються:

 • гіпоалергенністю;
 • стійкістю до дії ультрафіолетового випромінювання;
 • антистатичністю;
 • паропроникністю;
 • повітропроникністю;
 • вологовідштовхувальними властивостями.

На вигідних умовах купити одноразові простирадла в рулоні від найкращих виробників пропонує інтернет-магазин «Tree-Med», де представлена ​​сертифікована продукція високої якості, що відповідає санітарно-гігієнічним вимогам. До переваг співпраці з нашою компанією відносяться низька ціна, широкий асортимент виробів, який постійно поповнюється новими продуктами, що дозволяє придбати все необхідне для сфери, медичної галузі, в одному місці. Вартість одноразових простирадл залежить від розміру, показника щільності, виробника, інших параметрів.

Чому вибирають рулонні простирадла

Дані аксесуари є ідеальним рішенням, що дозволяє не тільки максимально підвищити комфорт клієнтів, але й наголосити на статусності закладу, його професіоналізмі. Завдяки використанню рулонних простирадл:

 • Гарантується оптимальна швидкість, акуратність різних естетичних, медичних процедур.
 • Збільшується санітарна безпека, гігієнічність, загальна культура обслуговування.
 • Мінімізуються витрати часу та коштів на прання витратних матеріалів.
 • Забезпечується економія води, чистота робочого місця масажиста, косметолога.

Простирадла рулонні можуть бути як класичного білого кольору, так і різнокольорові (блакитні, рожеві, фіолетові). Сторона простирадла, що торкається тіла пацієнта, виконана з м'якого, приємного до тіла, спанбонда, що забезпечує максимальний комфорт. Інша, яка стикається з кушеткою, ламінована, за рахунок чого вона є непромокаючою, що запобігає проникненню води, інших рідин, що використовуються при процедурах. Завдяки одноразовій білизні, ймовірність зараження та потрапляння інфекції при процедурах, повністю виключається за рахунок його антибактеріальних властивостей.

У косметології допустиме використання нестерильних рулонних простирадл, тоді як у медицині, особливо в хірургії, потрібне застосування стерильних одноразових витратних матеріалів.

Призначення простирадл

Одним із основних параметрів є щільність матеріалу. Вона має враховуватися під час виборів одноразових простирадлом у рулоні.

 1. Щільність 12-14 г/метр квадратний забезпечує базовий рівень комфорту.
 2. 18-20 г/метр квадратний – простирадла для проведення тривалих процедур.
 3. 20-22 г/метр квадратний – призначаються для численних маніпуляцій, що передбачають часте перевертання пацієнта.
 4. Простирадла, щільність яких становить від 30 до 50 г/метр квадратний, вважаються універсальними, підходять для масажу, а також інших видів процедур.

Оптом та в роздріб замовити простирадла у рулонах, з оперативною доставкою у будь-який регіон країни, можна в Одесі, Дніпрі, Харкові, Києві, інших містах України.