Крем Комфорт

Впорядкувати за: замовчуванням ціною назвою популярністю датою
Крем Комфорт / Cream
0 відгуків
Потрібно зареєструватись як косметолог, щоб бачити ціни!
Крем Комфорт активний / SPECIFIC CREAM
1 відгук
Потрібно зареєструватись як косметолог, щоб бачити ціни!

Іноді для боротьби зі зморшками доводиться вдаватися до потужних методів боротьби, але не всі готові використовувати ботокс у уколах. Це далеко не завжди безпечно, до того ж сама хвороблива процедура. Але якщо звичайні засоби догляду не справляються, на допомогу приходить крем з ефектом ботокса.

Опис кошти Крем Комфорт

Використання крем ботокс допоможе позбавитися зморшок і при цьому не доведеться відвідувати косметолога і робити так звані ін'єкції краси. Його властивості схожі з впливом, що дає ботулотоксин. У складі таких кремів є пептиди з низькою молекулярною масою. Їх ще часто називають спецагентами, які непомітно проникають у глибокі шари шкіри обличчя через шар базальної дерми. Саме там вони борються зі старінням.

Як тільки пептиди потрапляють на шкіру, вони починають впливати на термінальні закінчення нервових волокон, але при цьому не паралізують м'яз, як це відбувається з ботоксом. Суть ефекту в тому, що м'яз розслаблюється та передача імпульсу суттєво уповільнюється. Як результат, зморшки стають менш вираженими.

 

Ботокс крем здатний викликати деякі незвичайні відчуття, наприклад, поколювання або легке печіння. Це свідчить про те, що пептиди почали працювати. Подібний дискомфорт тримається в середньому 5-10 хвилин.

Докладніше про склад

Знайти крем аналог ботокса не проблема, але перед використанням цього сучасного омолоджувального засобу корисно детально розглянути його склад. Докладніше варто зупинитися на головному компоненті, який у кремі замінює ботулотоксин. Останній до складу крему запровадити просто неможливо. Пептиди використовуються замість ботулотоксину і здатні до певної міри імітувати його вплив на тканини. Особливість пептидів у тому, що вони не так швидко починають діяти плюс у них немає побічних ефектів. Назва пептиду, який використовується у кремах – аргірелін.

Крім того може включатися до складу отрути храмової гадюки, а якщо точніше, то пептид отриманий з отрути. Він паралізує м'язи. Аденозин – «учасник» клітинного енергообміну. Як тільки він з'являється в системі, відразу дає сигнал м'язам «відпочивати», тобто розслабитися.

Міфи та необхідність застосування

Як і про ін'єкції ботокса, про крем з однойменним ефектом ходить багато міфів. Головна хибна думка полягає в тому, що якщо використовувати такий крем регулярно, тобто ризик атрофії м'язів обличчя. Це не так. Адже м'яз ніяк не атрофується, він продовжує працювати. Пептиди блокують лише волокна, які прикріплені безпосередньо до шкіри. Варто розуміти, що замінити ін'єкції крем не зможе, але дати досить відчутний ефект цілком здатний. Крем не може заблокувати м'яз, як це роблять уколи, вони лише уповільнюють передачу нервового імпульсу.

Що стосується віку, коли такий омолоджуючий засіб можна використовувати, то він досить ранній – із 25 років. Вважається, що крем може бути досить ефективною профілактикою утворення мімічних зморшок. Але не варто чекати миттєвого ефекту, він настає лише за місяць використання, і це мінімум. Пептиди починають давати віддачу лише після накопичення до певного рівня.

Якщо вже використовуються ін'єкційні введення ботулотоксину, паралельне застосування крему з пептидами продовжить ефект від уколів.

Як вибрати

Асортимент кремів з ефектом ботокса великий, і варто розуміти що результат від нього виключно омолоджуючий, інших проблем шкіри він не допоможе позбутися. Але якщо використовувати всі засоби лінійки, то помітного результату буде досить швидко досягнуто.