Гель для шкіри навколо очей

Впорядкувати за: замовчуванням ціною назвою популярністю датою
Гель для шкіри навколо очей / EYE BRIGHTENER GEL
3 відгука
Потрібно зареєструватись як косметолог, щоб бачити ціни!

Одна з найбільш делікатних ділянок на обличчі – шкіра навколо очей. Догляду за цією зоною потрібно приділяти особливу увагу, адже вона страждає від багатьох проблем. Це синці, темні кола, набряки, мішки. Наявність цього істотно погіршує зовнішній вигляд. Важливо розуміти, що крем під очі вирішує лише косметичні завдання, доглядає, але набряки чи синці під очима можуть також вказувати на низку захворювань.

Навіщо потрібен окремий крем-гель для шкіри навколо очей

Шкіра навколо очей має іншу будову, адже в ній повністю відсутні сальні залози. Тому вона сама себе зволожувати не може, те саме стосується і верхніх повік. Тому потрібно додаткове зволоження, а значить окремий засіб. Будь-який крем навколо очей враховує ці специфічні особливості цієї галузі. 

Так наприклад, формула крему для обличчя може бути занадто щільною або включати компоненти, які на ніжну шкіру навколо очей негативно впливають. Якщо доглядати цю зону неправильно, то вона дуже швидко втрачає молодість, стає сухою.

Оптимальний склад

Щоб крем для шкіри навколо очей відмінно справлявся з усіма покладеними на нього завданнями, важливо підібрати засіб з оптимальним складом. Для різного віку, чи то 20-25 років, чи 35 і старших є свої специфічні компоненти у засобі, які враховують вікові особливості. Але є база, яка присутня у кожному подібному кремі чи гелі. Конкретніше:

  • Антиоксиданти. Це може бути вітамін Е, екстракт винограду, зеленого чаю, гамамелісу. Необхідний зрілій шкірі для захисту, а юній для профілактики старіння.

  • Пептиди та ретиноїди. Це антивікові компоненти, їхня присутність потрібна в кремі 30+. Дані речовини стимулюють синтез колагену та еластану, допомагають зменшити глибину зморшок та пігментацію. Тобто дають ефект, що освітлює.

  • Кофеїн. Справляється з набряками та синцями під очима. За рахунок своїх активних компонентів такий крем покращує кровотік у судинах та капілярах, дає дренажний ефект.

  • Зволожуючі компоненти – гліцерин, гіалуронова кислота. Оптимально живлять шкіру.

  • Масла авокадо та жожоба – живлять, пом'якшують та підвищують пружність. Завдяки цьому молекули води з поверхні шкіри не випаровуються.

  • Вітамін С. Косметика з ним допомагає прискорити оновлення клітин. Це допомагає швидше вироблятися колагену.

  • Пробіотики. Зменшують запалення та допомагають відновлюватись колонію корисних бактерій.

Види кремів 

Поділ на види йде не лише за віковим критерієм, а й виходячи з мети застосування крему. Є 3 основні:

  1. Омолодження. Логічно, що такий крем бореться проти вікових змін на шкірі. Тонкі зморшки вдається усунути, а глибокі трохи розрівняти. Також завдання цього типу крему збільшити щільність шкіри повік, тобто, у нього є ліфтинг ефект. Окремі види крему, що омолоджує, навіть здатні заповнювати собою «гусячі лапки», правда цей ефект тимчасовий.

  2. Зволоження. Тут все зрозуміло, він насичує шкіру поживними компонентами, зволожує. За складом найделікатніший, такі креми найчастіше нічні, адже під час сну запускаються відновлювальні процеси в організмі.

  3. Корекція. Така група найпопулярніша. Основна особливість – виражені дренажний та відбілюючий ефекти. Такий крем прибирає набряки та темні кола. Вони допоможуть, якщо була ніч без сну або перед виходом до сну випили багато рідини. Але важливо розуміти, що при близькому розташуванні судин до поверхні шкіри крем нічого не зможе виправитися, тут буде потрібно вже тональна основа.

Заспокійливий, зволожуючий та коригуючий крем для повік для салонного використання - оптимальне рішення для вашого салону краси.