Сироватки

Впорядкувати за: замовчуванням ціною назвою популярністю датою
Фільтр за ціною
180 -  1780 грн.
Від
грн.
До
грн.
Програма для ліфтингу обличчя  DA99 Home Esthetic
2 відгука
402,00 грн.
Сироватка DM.Cell Hyalulonic Skin Renewal
0 відгуків
235,00 грн.
Сировотка для BB Glow DM.Cell Derma Brightening Complex
0 відгуків
180,00 грн.
Сироватка під мезоролер – це препарат, який швидко вбирається в шкіру і має багато переваг застосування. Головне – висока активність діючих компонентів, які суттєво підвищують ефект омолоджування від процедури. Вважається, що застосування сироватки та мезоролера дає на 86% більшу ефективність косметичним маніпуляціям.
 

Яку сироватку вибрати

Сироватку для мезоролера купити в Україні можна будь-яку, але не кожна дасть такий бажаний результат. Так, не рекомендується застосовувати засоби з ефірними оліями, вони надто важкі для підшкірного впливу. Більше того, можуть викликати появу акне, чорні точки, роздратування, алергію.
Щоб купити сироватку для мезоролера, яка буде безпечною та ефективною, варто спиратися на такі характеристики:
  • легкість;
  • максимально простий та зрозумілий склад;
  • відмінна проникаюча здатність.
  • активні компоненти.
  • переважно натуральні речовини;
  • вітаміни та мікроелементи у складі;
  • висока концентрація кожного інгредієнта.

Що у складі

Сироватка повинна включати ряд базових компонентів. Серед них особливо важливою є гіалуронова кислота. Вона дає потужний зволожуючий ефект, здатна синтезувати колаген. За рахунок її застосування шкіра утримує вологу у структурі, тим самим не виникає сухість.
Важливим є вітамін С, який є потужним антиоксидантом природного походження. Він захищає шкіру від атак вільних радикалів, унеможливлює появу новоутворення. Також сироватки з вітаміном С зміцнюють стінки судин. А це допомагає зменшити ознаки куперозу, прибрати пігментацію, загоювати рани та запалення.
Пептиди – дрібні молекули, у яких ланцюжка амінокислот. Вони регулюють роботу клітин, борються з ознаками старіння, запускають регенеративні на клітинному рівні. Також виводять шлаки та токсини. Пептиди можуть нормалізувати роботу сальних залоз, звужують пори.
Алое віра є джерелом корисних складових. За рахунок введення алое до складу сироватки при проникненні в шкіру вона отримує вітамінний заряд, добре зволожується. Також цей компонент забезпечує захист від впливів навколишнього середовища, дбайливе відновлення.
Купити сироватки різного складу у нашому інтернет-магазині можна зараз за вигідною ціною.