Пілінг-маска

Впорядкувати за: замовчуванням ціною назвою популярністю датою
Пілінг-маска відшулушуюча / PEELING
5 відгуків
Потрібно зареєструватись як косметолог, щоб бачити ціни!

Шкіра потребує догляду та очищення, саме остання процедура допомагає оновитися дермі і робить обличчя свіжим, відпочившим. Якщо раніше процедура пілінгу була доступна лише в салонах, сьогодні з'явилося багато засобів для домашнього використання, наприклад, скраб для обличчя, маска. Але все ж таки вони не дають такого ефекту, як професійні.

Опис засобу Пілінг-маска 

Відлущувальні склади, які використовуються для шкіри обличчя потрібно використовувати регулярно, у такому разі шкіра буде ніжною та зволоженою. Формули масок включають активні компоненти високої концентрації. Наносяться засіб товстим шаром і створює ефект плівки, тим самим підвищуючи біодоступність складових компонентів.

Маски пілінги дають компонентам доступ до шкіри, адже частина їх покликана давати ефект, що очищає, прибирати мертві клітини, які фізично перешкоджають проникненню корисних речовин.

У складі професійної косметики для шкіри обличчя можуть бути такі компоненти:

  • Фруктові кислоти. Вони допускаються у невеликій концентрації, за рахунок чого забезпечують глибоке проникнення. Підходять навіть для чутливої та проблемної шкіри.

  • Саліцилова кислота підходить для жирної та нормальної шкіри, надає, в тому числі, омолоджуючу дію.

  • Дрібні частинки, що відлущують, посилює ефект від пілінгу, дають поліруючу дію. За рахунок дрібної фракції вони не пошкоджують шкіру, а впливають на неї ніжно і м'яко.

  • Відновлення та пом'якшення, за це відповідають вітаміни групи В.

  • Інтенсивне зволоження за допомогою гіалуронової кислоти, це тонізує шкіру.

  • Ензимний пілінг має антивіковий вплив. За це відповідають пептиди та антиоксиданти.

Можна купити пілінг для обличчя, якщо є тьмяний колір обличчя, спостерігається нерівний рельєф шкіри, вікові зміни. А можна відвідати для боротьби з проблемою салон краси. Також рідкий пілінг варто замовити тим, кому не підходить скраб або інтенсивні лосьйони, що відлущують.

Як вибрати маску

Підбирати маску потрібно виходячи з типу шкіри, адже є свої особливості для жирної, сухої та нормальної.

Жирна шкіра

Власницям такої шкіри варто зупинитися на виборі маски, яка допомагає витягти зайве, а саме очистити пори від окисленого себуму та інших забруднень. Інтенсивне очищення здійснюється за допомогою абсорбуючих компонентів. Вони допомагають видалити бруд, позбутися чорних крапок, матувати шкіру. Кислотні  компоненти у таких масках стимулюють оновлення, вирівнюють рельєф, зменшують пори.

Суха шкіра

Для такої шкіри особливо характерне лущення. У цьому випадку застосування саме пілінг-масок є найправильнішим рішенням, адже вони  щадне відлущують відмерлі частинки і при цьому дають інтенсивний догляд. Це можливо за рахунок фруктових кислот, зволожуючих та відновлюючих компонентів. Такі маски можна використовувати навіть щодня, але дуже важливо знайти «свою» маску.

Нормальна шкіра

Тут допустимо застосування комбінованих масок, тобто розкрити повний їх функціонал. Можна вибирати, ґрунтуючись виключно на своїх уподобаннях.

Поради щодо використання

Важливо ретельне очищення шкіри, особливо при акні та постакне. Для нанесення варто використовувати пензлик або шпатель. Маску не можна перетримувати, а дотримуватися вказаної на упаковці інструкції.

Можлива співпраця з салонами та косметологами  по Україні у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі та інші міста країни. Умови обговорюються в кожному випадку окремо.