Крем комплексний

Впорядкувати за: замовчуванням ціною назвою популярністю датою
Крем комплексний / Cream
0 відгуків
Потрібно зареєструватись як косметолог, щоб бачити ціни!

Крем ліфтинг, тобто з підтягуючим ефектом відноситься до антивікової доглядової косметики, яка повертає пружність, а обличчя знову отримує чіткі контури. Сучасні формули, які використовуються для створення такої косметики, роблять процес простим, зручним та дуже результативним.

Для чого він потрібен Крем комплексний

Зміни, які виникають з віком, дуже помітні. Ліфтинг крем допомагає дещо уповільнити процес та спробувати поборотися із законом всесвітнього тяжіння. Коли процес вироблення колагену та еластину не такий інтенсивний шкіра починає обвисати, а овал обличчя ставати не таким чітким. Це говорить про те, що потрібна підтяжка.

Крем ліфтинг для обличчя має дуже важливу властивість – підвищує показники щільності, пружності та еластичності шкіри. Причому діє він за декількома напрямками, а саме:

 • Стимулює вироблення колагену та еластину. Антивікові компоненти за рахунок здатності створювати каскадну реакцію впливають на фібробласти. Це клітини, які синтезують колаген та еластин, підтримують шкіру, що старіє, зсередини. Це сприяє корекції овалу обличчя та зменшенню глибини зморшок.

 • Клітки оновлюються швидше. Поступово цей процес у жінок сповільнюється, це відбувається вже після 40-50 років. Застосування такої вікової косметики забезпечує швидку регенерацію.

 • Підвищує рівень вологості. Вікова особливість зрілої шкіри – ndash; сухість. Це природно відображається на зовнішньому вигляді, причому не тільки обличчя, але шиї, декольте області.

Склад ліфтингу крему

Нічний або денний крем, що омолоджує, має склад, який може відрізнятися, але все ж базові його компоненти однакові. Так гіалуронова кислота одна з найважливіших інгредієнтів у складі. Він здатний притягувати та утримувати вологу, не випускаючи її на поверхню. як результат шкіра не так сильно страждає від сухості, стає більш пружною, гладкою. Добре зволожені зморшки розгладжуються.

Рамноза – це моносахарид, що виробляється шляхом біосинтезу. Розміри гранул цієї речовини невеликі, за рахунок цього він глибоко проникає у шкіру та активізує синтез колагену та еластину. Це допомагає оновлювати шкіру, вона зміцнюється, ставати пружною, відновлюються захисні механізми.

Серед додаткових компонентів крем-ліфтингу від зморшок для жирної, нормальної, комбінованої, сухої шкіри:

 • Вітамін З – антиоксидант, який бере участь у формуванні структурних білків шкіри.

 • Пролактин – це молекула, що працює як «підтягуючий» елемент. Працює на структурному рівні, робить шкіру щільнішою, стимулює синтез білка.

 • Пептиди. Їхня наявність у кремі дає практично моментальний ефект, компонент здатний захистити та зміцнити колагенові волокна.

 • Підтягуючі полімери, віск. Такі компоненти також працюють на зміцнення шкіри, швидко підтягують, роблять контури чіткішими.

Від яких проблем допомагає позбутися

Вже зрозуміло, що використовувати подібний засіб рекомендується всім жінкам віком 40+. Основні проблеми, які вдасться вирішити:

 • Дряблість шкіри.

 • Друге підборіддя.

 • Сухість.

 • В'янення.

 • Мімічні та глибокі зморшки.

 • лущення.

Також дуже важливим є також правильне використання. Наносити його бажано за 2 години до сну, щоб шкіра не була набряклим або припухлим. Засіб “вбивається” легкими рухами, що злегка поплескують. Перед використанням крему слід ретельно очистити шкіру.

Ліфтинг-креми професійної лінійки доступні лише для сертифікованих косметологів. Співпрацюємо із салонами краси по всій країні.