Мезококтейлі

Впорядкувати за: замовчуванням ціною назвою популярністю датою
Фільтр за ціною
61 -  5875 грн.
Від
грн.
До
грн.
Акція
antiaging peptide
0 відгуків
695,00 грн.
658,00 грн.
Акція
antiwrinkles peptide
0 відгуків
740,00 грн.
697,00 грн.
Акція
belle211 revit
0 відгуків
650,00 грн.
611,00 грн.
Акція
eyebelle peptide
0 відгуків
705,00 грн.
665,00 грн.
Акція
facebotolift peptide
0 відгуків
670,00 грн.
627,00 грн.
Акція
firming peptide
0 відгуків
690,00 грн.
650,00 грн.
Акція
hair revitalizer peptide
0 відгуків
705,00 грн.
665,00 грн.
Акція
lightening peptide
0 відгуків
690,00 грн.
650,00 грн.
mesostyle® radiance c
0 відгуків
345,00 грн.
Акція
geo-hair (p+a) ha  
0 відгуків
1 220,00 грн.
1 150,00 грн.
рrof. dmae 3%
0 відгуків
110,00 грн.
prof. organic silicon
0 відгуків
64,00 грн.
prof. collagen pyruvate
1 відгук
96,00 грн.
prof. dexpanthenol (пантенол)
0 відгуків
110,00 грн.
prof. ginkgo biloba
0 відгуків
61,00 грн.
prof. dna
0 відгуків
233,00 грн.
prof. oligoelements
0 відгуків
107,00 грн.
prof. venolaureth
0 відгуків
107,00 грн.
prof. asian centella
0 відгуків
144,00 грн.
prof. chondroitin mesoplus
0 відгуків
90,00 грн.
Мезококтейль специфічний набір компонентів, який використовується для процедури мезотерапії. Вона в свою чергу дає омолоджуючий ефект, тобто рекомендована для здорової шкіри з характерними ознаками старіння. Застосування цієї техніки дозволяє уникнути більш радикального хірургічного втручання, але при цьому досягається дуже помітний результат. Коктейлі для мезотерапії вводяться підшкірно за допомогою ін'єкцій.
 

Що це таке Мезококтейлі

Мезококтейль для обличчя - це сучасний препарат, який дозволяє в короткі терміни позбавитися від акне, пігментації, морщини, надати шкірі здоровий вигляд, омолодити її. Вводиться такий препарат за допомогою голки або мезороллера в середні чи поверхневі шари шкіри. Ефект від препарату накопичувальний і результат проявляється через кілька сеансів.
Склад мезококтейля може істотно відрізнятися набором і концентрацією компонентів. Все залежить від бажаного ефекту.
Слід зазначити, що мезококтейлі бувають різними. Їх класифікація:
  • по способу виготовленню: монопрепарати і готові склади. 
  • по складу – аллопатические і гомеопатические. Перша група препаратів використовується частіше. В їх складі є рослинні та синтетичні компоненти, вітаміни та інші компоненти. Вони борються з конкретною проблемою, але тільки однією.
Розподіл за типом впливу іде на терапевтичні та омолоджуючі. Останню групу рекомендують використовувати не раніше, ніж у 30 років. Що стосується терапевтичних, то вони надають лікувальний вплив, тому їх варто використовувати тільки при наявності конкретних проблем з шкірою – вугревої висипки, капілярної сітки.
Ще одна класифікація, на яку варто звернути увагу – область застосування. Виділяють такі – обличчя, волосиста частина голови, тіло. В останній час  застосовуються для усунення целюліту. Що стосується засобів для волосся, то їх призначення стимулювати  волосяні фолікули, для прискорення росту волосся та встановлення їх випадіння.
 

Компоненти

В склад мезококтейлів може входити багато компонентів різної концентрації. Один з найбільш важливих – гіалуронова кислота. Вона допомагає істотно поліпшити стан шкіри, особливо при вікових змінах у вигляді сухості, дряблости, проявів морщини. Важливо пам'ятати, що з віком здатність вироблення гіалурону істотно зменшується.
Диметиламиноетанол - цей компонент активізує речовина ацетилхолін. Він у свою чергу підтягує шкіру, змочує, покращує колір шкіри, покращує еластичність. Також в складі мезококтейлей можуть бути присутні мінерали. Це магнієві або кремнієві солі, які забезпечують більш якісне харчування клітин, активацію регенеративних процесів, підвищують еластичність шкіри.
Також можна знайти мезококтейль з такими компонентами:
  • Вітаміни. Поповнення їх дефіциту дуже добре виявляється на стані шкіри.
  • Кислоти. Це може бути гліколева, полілактонова, піровиноградна кислоти. Вони надають стимулюючу дію, сприяють виробленню еластину, колагену.
  • Екстракти рослинного і тваринного походження. Вони заспокоюють, відновлюють, омолоджують, підтягують шкіру.
  • Біотехнологічні добавки. Допомагають усилити ефект мезококтейлей.
Замовити якісні мезококтейлі від перевірених виробників можна в нашому інтернет-магазині за вигідною ціною. Пропонуємо доставку по Україні в Київ, Харків, Дніпро, Одессу та інші міста країни.