Гель відновлюючий

Впорядкувати за: замовчуванням ціною назвою популярністю датою
Відновлюючий гель з колагеном / Collagen Concentrate
1 відгук
Потрібно зареєструватись як косметолог, щоб бачити ціни!

Більшість косметологів у салонах, для боротьби з проявами старіння шкіри використовують гіалуронову кислоту нарівні з колагеном. Тепер косметичні бренди випускають гель з гіалуроновою кислотою, який має відновлюючий ефект і допомагає виглядати молодо та свіжо.

Вплив гіаурону (Гель, що відновлює)

Всі засоби на основі гіалуронової кислоти дають регенеруючий ефект. А все тому, що гіалурон в організмі здатний підтримувати рівень вологи, регенерує клітини. Це компонент рослинного походження, який має такі властивості:

  • Сприяє утриманню вологи в шкірі.

  • Посилює вплив інших косметичних засобів.

  • Підтримує вологість.

  • Заповнює втрачену вологу, тим самим підвищуючи тонус.

  • Забезпечує збереження еластичності шкіри обличчя.

Такий ефект можливий за рахунок того, що гіалуронова кислота по суті є сполучною компонентом клітин, саме вона те желеподібне мастило, каркас, який утримує певну форму, порядок клітин. З віком синтез гіалурону сповільнюється, що призводить до провисання шкіри, вона стає менш еластичною, втрачає здоровий колір та пружність.

Гіалуронова кислота гель ефективно бореться з обвисанням, зморшками. Цей засіб для зовнішнього застосування здатний надавати підтримуючий ефект. Саме гель вважається найкращою формою, адже він глибоко і швидко проникає в епідерміс.

 

Види гіалуронових гелів

Це засіб, що розгладжує зморшки, можна знайти з різним складом допоміжних компонентів і навіть самого гіалурону. Доступні такі варіанти:

  • Гель із гіалуроном тваринного походження. Таких коштів досить багато, адже видобуток головного діючого компонента є доступним. Основна його особливість у підвищеному ризику виникнення алергічної реакції. Тому перед використанням на обличчі необхідно провести пробу на руці. Кошти з додаванням колагену здатні дати сильний і тривалий результат.

  • Гелі з гіалуроном не тваринного походження. Цей тип головного компонента найбільш затребуваний у косметології, його використовують у тому числі професійні косметологи. Вважається найбезпечнішим, але специфіка теж є. Термін зберігання не повинен перевищувати 7-9 місяців.

Особливості вибору віку

Вибираючи гель гіалуронова кислота за віком, варто знати деякі особливості. Так для 25+ найважливіше глибоке зволоження, що підтримує здоров'я та бархатистість шкіри. У такому гелі навіть не потрібні додаткові компоненти, гіалуронової кислоти цілком достатньо.

Для 35+ варто вибрати засіб із додатковими компонентами у вигляді вітамінів, молочної, гліколевої кислоти. Вони працюють на оновлення шкіри, за рахунок чого вдається підтримати її молодий вигляд. Плюс допомагають основному компоненту виконувати функцію глибокого зволоження.

Для віку 40+ варто підібрати гель, який здатний надавати активну підтримку та стимулювати оновлення шкіри. Це допоможе їй не ставати сухою. Саме тому для цієї вікової групи потрібні креми з антивіковими компонентами. Разом з гіалурон це може бути ретинол. Він сприяє відлущуванню відмерлих клітин, а отже шкіра оновлюється. Якщо у складі є колаген, то разом із гіалуроном можливе формування нових колагенових волокон. Для сухої шкіри гель додатково повинен містити поживні компоненти.

Гіалуроновий гель відмінно доповнюється іншими засобами серії. У такому разі результат буде максимальним.