Засіб для зняття макіяжу

Впорядкувати за: замовчуванням ціною назвою популярністю датою
Засіб для зняття макіяжу
0 відгуків
Потрібно зареєструватись як косметолог, щоб бачити ціни!

Декоративною косметикою користуються майже всі дівчата, хтось більше наносить коштів, хтось менше, але в будь-якому випадку наприкінці дня красу потрібно змивати. Шкіра вночі має відпочивати. А для цього найкраще підходить засіб для зняття макіяжу. Воно допомагає дбайливо видалити декоративну косметику, у тому числі водостійку, при цьому вся процедура буде м'якою та безпечною для шкірних покривів.

 

Важливість використання спеціального  Засіб для зняття макіяжу

Демакіяж має бути щоденною звичкою, як би сильно не хотілося це робити. Це мінімум, який потрібно виконати для здоров'я шкіри та її квітучого вигляду. Тільки регулярне видалення макіяжу дозволить виключити недоліки шкіри, такі як акне, подразнення тощо

Важливо пам'ятати, що забруднені пори призводять до окислення та виникнення запального процесу. Зрештою, це призводить до підвищення вразливості до холоду, вітру, прискорюються процеси клітинного старіння. Тільки ретельне видалення макіяжу з очей, губ, щік підходящими засобами здатне зберегти молодість та еластичність шкіри надовго.

Також використання умивалок з вечора допомагає підготувати шкіру для нанесення макіяжу на наступний день. Будь-яка косметика краще лягати на чисту шкіру. Цей ритуал краси має стати гарною звичкою.

Види

Очищаючий засіб для обличчя запропоновано в різних формах, і кожна з них має свої особливості.

Рідини

Засіб для зняття макіяжу у вигляді рідини - це різного роду тоніки, лосьйони, міцелярні води. Такі змивки включають до складу компоненти, що очищають і пом'якшують, можуть також доповнюватися рослинними екстрактами. Але щодо ефективності очищення шкіри вони дають не найкращі результати. Справлятися не з усіма стійкими помадами, тушшю. Але все ж таки за рахунок делікатного впливу, відмінно підходять для чутливої шкіри і залишають після застосування відчуття чистоти та свіжості. Переважно такі ремувери не містять ароматів, барвників, тому їх сміливо можна назвати гіпоалергенними.

Плюс до цього – не залишають після себе жирної плівки, можуть використовуватися як демакіяж та як тонік перед ранковим нанесенням крему.

Двофазні рідини

Подібна косметика, що очищає, має 2 «робочі» рідини – які, крім непоганої ефективності, ще й виглядають дуже оригінально. Цей засіб поділено на 2 фази дії, а саме:

  • Верхня фаза – олійний, жирний розчин. Він очищує і пом'якшує, може містити натуральні олії, найчастіше мигдальну або рицинова.

  • Нижня фаза – водний розчин, найчастіше включає до складу екстракти рослин. Основне його завдання – позбавити шкіру від масляної плівки та освіжити її.

Купити такий засіб варто, якщо часто користуєтесь стійкою косметикою. Подібні склади хоч і дають м'який вплив, вважаються дуже потужними. Важливе застереження – їх не можна використовувати для демакіяжу очей дівчатам, які мають контактні лінзи.

Молочко, крем, вершки

Засоби для чищення у вигляді молочка, крему містять багато зволожуючих компонентів, тому відмінно підходять для проблемної сухої шкіри. Позитивні властивості цих засобів – ndash; зміст антивікових компонентів. Також вони підходять для зняття макіяжу із губ, де мінімальне виділення шкірного жиру. Але демакіяж такого типу однозначно не підходить для дівчат із жирним типом шкіри, після них утворюється масляниста плівка, яка завдає дискомфорту.