Халати

Впорядкувати за: замовчуванням ціною назвою популярністю датою
Фільтр за ціною
17 -  460 грн.
Від
грн.
До
грн.
Одноразовий халат на кнопках
0 відгуків
460,00 грн.
Одноразовий халат на зав'язках, 30 г/м.
0 відгуків
400,00 грн.
Халат-кімано, без рукавів
0 відгуків
17,00 грн.
Під час відвідування медичних закладів, СПА – салонів, косметологічних центрів, студій краси, обов'язковим елементом є одноразовий халат, який використовується у захисних цілях. Крім цього, спеціалізований одяг широко використовується на підприємствах промисловості, ветеринарії, фармацевтичній галузі, лабораторіях. Халат одноразовий представлений різними моделями, найчастіше це вироби універсального розміру на кнопках або зав'язках, за допомогою яких він надійно фіксується на тілі, підходить для будь-якої фігури.
На вигідних умовах купити одноразові халати в Україні можна в інтернет-магазині «Tree-Med», де представлена ​​продукція від найкращих виробників витратних матеріалів. Ціна халатів, завдяки співпраці без посередників, найвигідніша. Широкий асортимент моделей, який постійно поповнюється новинками, а також різноманітна кольорова гамма розхідників дозволяє придбати одноразові халати, що відповідають специфіці діяльності.
Наша компанія є надійним партнером, цінує кожного клієнта, дбає про свою репутацію, тому високу якість витратної продукції ми гарантуємо. Крім того, всі засоби захисту мають сертифікати, відповідають санітарно-гігієнічним вимогам.
 

Характеристики одноразових халатів

Враховуючи різноманітні сфери застосування розхідників, одноразові халати поділяються на кілька видів.

Стерильні. Це хірургічні халати, які купуються у пологовий будинок, є обов'язковим елементом лікарів під час роботи в:

  • операційні блоки;
  • маніпуляційних кабінетах;
  • відділення невідкладної допомоги, інтенсивної терапії;
  • опікові центри;
  • травматології.
Використання одноразових халатів забезпечує санітарію, гігієнічність, позбавляє необхідності чистити, прати, дезінфікувати багаторазовий медичний одяг.
Халати одноразові нестерильні. Призначаються для пацієнтів, які перебувають на лікуванні, для відвідувачів лікарень, реабілітаційних центрів та інших медичних закладів. Також такі халати купуються для салонів краси, косметологічних центрів, де вимоги до стерильності не дуже жорсткі.
Для медичних закладів найпопулярнішими вважаються сині, зелені, білі халати, для б'юті індустрії найчастіше купуються рожеві, жовті вироби, а також халати – кімоно без рукавів.
 

Матеріал виготовлення

Весь одноразовий одяг зобов'язаний відповідати суворим вимогам, тому для його виготовлення застосовується сучасний високоякісний матеріал спанбонд, який характеризується відмінними експлуатаційними якостями, не має на поверхні ворсинок. Одноразові халати з нетканого матеріалу відрізняються:
  • гіпоалергенністю;
  • антистатичністю;
  • повітропроникністю;
  • міцністю (витримують від 5 до 6 годин роботи);
  • легкою вагою.
Халат медичний одноразовий із спанбонду має вільний фасон, не обмежує рухів, за рахунок чого проведення різних процедур не доставляє дискомфорту, м'який, приємний на дотик і до тіла. Крім цього, одноразовий одяг з нетканого матеріалу відмінно вбирає вологу, не пропускаючи при цьому рідину назовні, халати стійкі до хімічних речовин (розчинників, спиртів, лугів), захищають від шкідливих мікроорганізмів.
 
Замовити одноразові халати оптом та в роздріб можна у Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові, інших населених пунктах країни, з оперативною доставкою у будь-який регіон. На сайті компанії можна дізнатися скільки коштує стерильний, нестерильний халат, ознайомитися з асортиментом.