Альгінатна маска зволожуюча

Впорядкувати за: замовчуванням ціною назвою популярністю датою
Маска альгінатна зволожуюча / SPECIFIC TREATMENT WATER RADIANCE
0 відгуків
722,00 грн.

Професійні альгінатні маски купити намагаються косметологи, які цінують кожного свого клієнта. Основне завдання – наситити шкіру поживними речовинами, зволожити. Після застосування обличчя стає свіжим, молодшим, воно буквально сяє, а доповнивши маску іншими доглядовими засобами серії вдасться досягти неперевершених результатів.

Альгінатна зволожуюча маска 

Альгінатна маска зволожуюча для обличчя дає масу корисних ефектів, причому підходить вона для будь-якого типу шкіри. Випускається найчастіше у вигляді сухого порошку, який перед використанням потрібно розвести згідно з інструкцією. Ефекти, які вона дає:

  • Збереження вологи. Це досягається за рахунок збереження водного балансу та усунення сухості. Шкіра краще дихає, а це виводить продукти розпаду.

  • Ліфтінг. Вона скоригує овал обличчя та розгладжує зморшки. Також допомагає зробити менш помітними судинні розширення, зменшує пори.

  • Зміцнення колагенових волокон. Відбувається це за рахунок підвищення тонусу та еластичності шкіри.

  • Детоксикація. Маска допомагає уникнути розтяжок, прибирає сліди втоми, робить рівномірнішим колір обличчя.

  • Поліпшення обмінних процесів,  у тому числі дає омолоджуючий ефект.

Види

Альгінатна професійна маска буває декількох типів, а ефективність її посилює застосування інших засобів лінійки. Кожен із варіантів масок дає певний ефект. Наприклад базова маска не містить жодних добавок, тому вона не стимулює алергічні реакції. Включення до її складу колагену дає відмінне зволоження, робить шкіру еластичнішою. 

При вказівці у складі хітозану можна розраховувати на ефект легкого ліфтингу та глибоке зволоження. Якщо маска з хлорофілом, вона запобігає появі зморшок, насичує шкіру киснем. Вітамін С навіть у доглядових засобах дуже корисний, адже він відбілює, а це відмінно підходить для зрілої шкіри. Альгінатна маска з імбиром дає глибоке очищення, запобігає появі запалень.

Застосування

Склад потрібно попередньо підготувати, а для цього змішати сухий порошок з водою, пропорція вказана на упаковці. Дуже важливо досягти однорідної консистенції та відразу після цього нанести склад на шкіру шаром 3-5 мм. Маска швидко застигне та утворює щільну плівку. Тримати її потрібно 25-30 хвилин, після чого рухом знизу вгору зняти її. Якщо на шкірі видно залишки маски, потрібно їх прибрати тоніком. Обов'язково нанести свій звичайний крем для обличчя.

Купити якісну альгінатну маску реально лише косметологам з необхідними сертифікатами на роботу та виключно після обговорення деталей з менеджером у телефонному режимі.