Сироватка Комфорт

Впорядкувати за: замовчуванням ціною назвою популярністю датою
Концентрат комфорт / Serum
0 відгуків
Потрібно зареєструватись як косметолог, щоб бачити ціни!

Крем сироватка для обличчя використовується для інтенсивного зволоження шкіри обличчя. Додатково тонізує, поновлює, освіжає, активізує захисні механізми шкіри. За рахунок особливого складу та концентрованості надає шкірі рівний сяючий колір, вона стає гладкою, бархатистою. Відмінно підходить для проблемної та чутливої шкіри.

Ефекти від застосування Сироватка Комфорт

Крім концентрат, як ще називають сироватку, дає миттєвий результат, адже він є ультразволожуючим. Насамперед склад зачіпає поверхневі шари шкіри, а далі вже проникає в глибокі, де має аналогічний ефект. Результати, яких можна досягти при правильному та регулярному застосуванні:

  • Підвищення пружності шкіри, тонізування.

  • Зменшення глибини зморшок.

  • Помітне вирівнювання рельєфу шкіри, що особливо важливо для комбінованого типу.

  • Лушіння. Крем-сироватка для інтенсивного зволоження шкіри також усуває його дуже швидко.

  • Важлива дія – відновлення та зміцнення ліпідного бар'єру.

Крім того, спостерігається підвищення енергетичного потенціалу клітин, відбувається їх детоксикація. Шкіра стає сяючою, що надає особі здорового вигляду. Для досягнення максимального ефекту рекомендується використовувати сироватку регулярно протягом місяця.

 

Відмінності від звичайних сироваток

Крем-сироватка як вже зрозуміло з назви не є класичним серумом на водній або олійній основі. Консистенція цього засобу ближче до кремової, тому і наноситися вона інакше. Основна схожість із класичною сироваткою – наявність потужного зволожуючого комплексу, а також невеликий обсяг розфасовки.

Особливості застосування 

Крем-сироватку, як і будь-який косметичний засіб, слід правильно використовувати. Перед застосуванням шкіру потрібно очистити від макіяжу, інших забруднень, у тому числі сальних. Далі в невеликій кількості взяти сироватку і розподілити її по всій особі, у тому числі в зоні навколо очей, на шиї, в області декольте. Так як засіб концентрований, його потрібно зовсім небагато для одного сеансу застосування. Після повного вбирання додатково рекомендується нанести крем.

У вільному продажу таких коштів не дістати, до того ж призначені вони виключно для сертифікованих косметологів. Пропонуємо співпрацю салонам по всій Україні, умови обговорюються окремо у кожному випадку.