Очищення шкіри – важливий етап догляду за нею. Спеціальні засоби у вигляді гелів, мусів, пілінгів, звичайно, потрібно використовувати, але іноді потрібна процедура, яка діє глибше. Саме такою є маска, що очищає, для обличчя. Особливо це актуально, якщо серед проблем зі шкірою – ndash; прищі, чорні крапки, жирний блиск, вугрі.
Проблемна шкіра потребує більш ретельного догляду та очищення в тому числі. Причому видаляти потрібно не тільки косметику, причому регулярно, а й шкірне сало, пил, бруд. Іноді дії щоденних засобів недостатньо. Якщо помітно, що шкіра втрачає здоровий колір, в'яне, є лущення, потрібна маска для обличчя, що очищає.
Регулярне застосування цього глибокого очищення допомагає ефективно очистити шкіру, результат не забариться. Маски для жирної шкіри очищають пори, тим самим забезпечуючи доступ кисню. Результат – знову квітучий та здоровий вигляд.
Звернути увагу на абсорбуючі варто дівчатам, які помічають, що шкіра почала тьмяніти, з'явилися чорні крапки, прищі. Якщо виявляється втрата пружності та еластичності.
Існує кілька видів масок, що очищають, для проблемної шкіри. Серед них:
Пастоподібна. Вона є проміжним варіантом між пілінгом та маскою. Чинить на шкіру подібний вплив з глиною. Допомагає усунути чорні крапки, очищає пори, відлущує відмерлі клітини та прибирає жирний блиск. Для додаткової ефективності такі маски збагачуються екстрактами та витяжками рослин. Регулярне застосування допоможе суттєво покращити рельєф комбінованого типу шкіри.
Маска з ефектом розпарювання. Найкраще рішення для дівчат із жирною пористою шкірою. Робити її найкраще перед пілінгом чи скрабуванням. Маска такого типу є густою масою, яка після нанесення створює легке тепло. Використовувати її можна навіть для чутливої, зневодненої шкіри.
Патч-маски. Вони просочуються спеціальними складами з мікроелементів та корисних речовин. Така зручна у використанні, її потрібно просто прикласти до обличчя і залишити на 20 хвилин, точний термін вказаний на упаковці. Далі просто зняти, для цього навіть вода не потрібна.
Маска-плівка. Те, що потрібно проти жирного блиску. Вона найкраще справляється із забитими порами та чорними точками. Консистенція у неї гелева. Склад наноситься на шкіру товстим шаром, який у міру витримки застигає. Після висихання вона видаляється плівкою.
Глиняна маска один із найпопулярніших видів, адже має відмінну ефективність. Таку вдасться підібрати для різних типів шкіри.
Мало знайти відповідну себорегулюючу маску, потрібно ще й правильно її використовувати, щоб досягти бажаного ефекту. Рекомендують використовувати такі у віці 30+ або раніше, якщо є на те показання. Важливо підібрати саме ту маску, яка підходить до типу шкіри та проблем з нею.
Перед нанесенням маски потрібно прибрати залишки макіяжу і бажано провести чищення пор регулярним засобом. Також слід перед нанесенням складу розпарити особу для кращого проникнення діючих компонентів. Якщо маска використовується вперше, то її насамперед косметологу стоїть. спробувати її на руці клієнта, якщо почервоніння чи іншого дискомфорту немає, можна використовувати.
Наноситься будь-яка маска акуратними рухами на обличчя, але потрібно залишити без неї зону навколо очей та губ. Далі маска витримується 15-20 хвилин, точніше можна дізнатися в інструкції. Після цього змивається теплою водою. На фінальному етапі на шкіру варто нанести зволожуючий крем.