Молочко Сяйво

Впорядкувати за: замовчуванням ціною назвою популярністю датою
Молочко сяйво / Makeup remover
0 відгуків
Потрібно зареєструватись як косметолог, щоб бачити ціни!

Молочко для вмивання з вітаміном С не тільки ефективно очищає обличчя та створює ефект сяйва. Такий засіб зручний, адже він м'яко очищає шкіру, не потрібно прикладати зусиль. Відмінні результати дає у поєднанні з іншими засобами лінійки. Крем молочко для обличчя після застосування не потрібно змивати, воно додатково надає зволожуючий ефект. Рекомендується для сухої, нормальної, чутливої та комбінованої шкіри.

Основні переваги Молочко Сяйво

Молочко для демакіяжу з ефектом сяйва має багато переваг, серед основних:

  • Відсутність агресивних компонентів у складі, які здатні порушувати водно-ліпідний баланс.

  • Ніжна текстура, яка найкраще доглядає чутливу, пересушену і суху шкіру. Особливо це важливо взимку, адже в цей час ризик обвітрювання суттєво підвищується.

  • Висока проникність за рахунок легкої текстури. Це допомагає впоратися із найстійкішим макіяжем без додаткового тертя. Отже, не виникають почервоніння та роздратування.

  • Молочко багатофункціональне – крім очищення, ще й доглядає. Для цього у складі передбачено поживні компоненти.

  • Адгезивна консистенція молочка захищає шкіру від пересихання.

Особливості застосування молочка

Часто на флаконі молочка для демакіяжу не вказується повна інструкція щодо його використання. Тому важливо розібратися у всіх правилах застосування. Для домашніх умов потрібен тільки сам засіб та ватяні диски, їхня кількість залежить від складності макіяжу. Забирати декоративну косметику з обличчя потрібно в такій послідовності:

  • Губи.

  • Очі.

  • Шкіра.

Для зняття макіяжу з губ потрібно нанести трохи кошти на ватяний диск і розподілити по губах. Щоб молочко пом'якшило косметику та проникло глибше, потрібно трохи почекати. Після цього слід забрати залишки косметики рухами від країв до центру.

При видаленні косметики з очей варто спочатку прибрати підводку та туш, потім тіні. Туш часто використовується стійка, тому ватяний диск з невеликою кількістю молочка потрібно прикласти до кожного ока на 20-30 секунд. Цього цілком вистачить для того, щоб компоненти засобу почали діяти.

Прибрати тональний крем, пудру, рум'яна та іншу косметику на інших ділянках обличчя можна в пару рухів, рухатися варто масажними лініями. Для демакіяжу потрібно трохи потерти шкіру або нанести засіб на кілька секунд, а потім приступати до процесу видалення косметики.