Крем антивіковий для шкіри навколо очей

Впорядкувати за: замовчуванням ціною назвою популярністю датою
Крем антивіковий для шкіри навколо очей / Eye Counturing Gel
2 відгука
Потрібно зареєструватись як косметолог, щоб бачити ціни!

Зберегти свіжий і здоровий вигляд шкіри навколо очей досить складно і чим далі, тим більше потрібно для цього косметичних засобів. Спеціальний антивіковий крем від зморшок під очима допомагає впоратися з віковими змінами, прибирає втомлений вигляд, здійснює ліфтинг. З проблемою появи вікових змін у цій зоні жінка стикається вже після 30, 35, 40, 50 років і треба знати, що з цим робити.

Причини появи зморшок навколо очей 

Рано чи пізно гусячі лапки з'являються, виникають опухання, контур очей не такий чіткий.  Причому багато дівчат починають помічати такі зміни вже після 25 років. Шкіра навколо очей особливо чутлива, у ній мало колагену, еластину. Плюс вона найбільше страждає від дефіциту зволоження. Підбираючи засіб для догляду також варто пам'ятати, що шкіра навколо очей у 4 рази тонша за решту ділянок на обличчі, тому і суттєво вразлива.

Тобто, потрібний засіб не тільки підтягуючий, а й поживний. Плюс на появу характерних зморшок дуже впливає активність міміки, якщо вона дуже жива, то вже після 20 років можна помітити перші зміни.

Увага до складу

Щоб доглядати за шкірою навколо очей і повік потрібно підібрати відповідний засіб. А це означає звертати особливу увагу на його склад. Так, серед корисних компонентів:

  • Ретинол, він вітамін А є антиоксидантом.

  • Коензим Q10. Підвищує енергетичну продуктивність клітин та захищає від сонячних опіків.

  • Гідроксидна кислота. Такий компонент допомагає боротися проти лущення, прибирає відмерлі клітини та сприяє оновленню шкіри.

  • Кінетін – вирівнює колір шкіри, зволожує та стимулює вироблення колагену.

  • Третиноїн. Один із найсильніших компонентів крему. Використовувати його потрібно тільки для зрілої шкіри, адже він дає відмінний ефект, що омолоджує.

  • Екстракт зеленого чаю. Такий крем від мішків під очима та мімічних зморшок є антиоксидантом, також має протизапальну дію.

Крім того, що потрібно знати основні діючі компоненти, ще й дуже важливо враховувати їхню концентрацію в кремі або гелі. Плюс варто звернути увагу на кількість допоміжних компонентів.

Особливості вибору Крема антивікової для шкіри навколо очей

Підбираючи засіб від мішків під очима, набряклості та зморшок, потрібно в першу чергу спиратися на вікову групу. Хоча косметика такого типу часто називається антивіковою, не варто думати, що вона підходить лише для віку 40+. Насправді дбати про стан цієї делікатної зони потрібно вже після 20 років. В іншому випадку доведеться використовувати ін'єкції ботоксу або взагалі робити підтяжку у хірурга.

Після 20 років

Для цього віку дуже важливо зберегти глибоке зволоження шкіри навколо очей. Точно не завадить засіб, що надає профілактичний вплив на запалення та фотостаріння. Для літа необхідний крем із SPF та з включенням натуральних компонентів. Відмінно, якщо в кремі буде алое, ромашка, календула.

Після 30 років

У цьому віці час розпочати використовувати саме антивікову косметику з відповідною відміткою. Потрібні засоби, які можуть боротися з:

  • Набряками.

  • Мімічними зморшками.

  • Пігментацією.

  • Іншими ознаками старіння шкіри.

У числі компонентів повинні бути: гіалуронова кислота, пептиди, натуральні олії, вітаміни А, С, Е.

Вік 40+

У цьому віці і старше зморшки стають більш вираженими, шкіра втрачає еластичність і може провисати. Для виключення цього необхідно купувати підтягуючі засоби з ефектом ліфтингу.