Дермапени

Впорядкувати за: замовчуванням ціною назвою популярністю датою
Фільтр за ціною
25 -  5000 грн.
Від
грн.
До
грн.
Bio Pen Q2
0 відгуків
5 000,00 грн.
Бездротовий дермапен Dr.Pen A11 на підставці
0 відгуків
3 000,00 грн.
Бездротовий дермапен Dr.Pen M7
0 відгуків
1 400,00 грн.
Безпровідний Dr Pen Ultima X5-С
0 відгуків
1 700,00 грн.
Дермапен dr pen ultima a1
0 відгуків
1 300,00 грн.
Дермапен dr.pen ultima-n2-w
0 відгуків
980,00 грн.
Хіт
Професійна бездротова авторучка Dr Pen A1-W
1 відгук
1 500,00 грн.
Бездротовий Dr. Pen Ultima A10-W
0 відгуків
1 400,00 грн.
Як професійне обладнання, що застосовується в салонах краси, косметологічних центрах, використовується дермапен - спеціальний медичний апарат, (також його ще називають дермаштамп), що призначається для проведення мезотерапевтичних фракційних процедур. Його конструкція включає зручну ручку – тримач, з розміщеною на ній головкою – картриджем, яка оснащена мікроголками (кількість залежить від моделі). Мікроголки вводять у глибинні шари шкіри мікродози мезотерапевтичного коктейлю.
Дермапен, купити який можна в інтернет-магазині «Tree-Med», забезпечує ефективність косметологічних процедур, дозволяє покращити стан шкіри, зробити її підтягнутою, пружною, позбутися зморшок, інших проблем.
У нас представлене якісне обладнання від найкращих виробників, висока якість якого підтверджена випробуваннями та практикою. При виробництві апаратів використовуються високоякісні, міцні сучасні матеріали, за рахунок чого покращуються характеристики пристроїв, підвищується їх експлуатаційний термін, надійність. Вартість оригінального апарату Dermapen для фракційної мезотерапії залежить від виробника, конструктивних особливостей, характеристик.
 

Дермапен - що це, якийй принцип його роботи

Складається конструкція апарату для мікронідлінгу з:
  • корпуса (ручки);
  • картриджів.
Для виготовлення корпусу приладу використовується легкий, але міцний алюміній або високоміцний якісний пластик. Він оснащений зручною ручкою – тримачем із гуми, на якій знаходиться одноразовий ролик (картридж) із титану або медичної сталі, з голками. Завдяки гумовому покриттю ручки під час процедури запобігає ковзанню приладу в руці косметолога, за рахунок чого працювати дуже зручно.
Працює дермапен від електромережі чи акумуляторної батареї. Кожен картридж стерильний, одноразовий, розміщується у вакуумованій упаковці (їх можна придбати окремо).
За рахунок введення в шкіру необхідної дози активних речовин за допомогою численних мікро проколів відбуваються внутрішні регенеруючі процеси в епідермісі та дермі. Це сприяє активації утворення нових стовбурових клітин, збільшується синтез еластину, колагенових волокон, що сприяє усуненню зморшок, омолодженню шкіри.
Дермапен може працювати як у ручному, так і в автоматичному режимі (із заданою кількістю проколів за хвилину). Слід зазначити, що використовуючи ручну методику введення препаратів, косметолог може регулювати введення речовини самостійно, але при цьому може збільшуватися глибина проколу (це призводить до виникнення побічних ефектів).
 

Купівля дермапена, що слід знати

Купуючи прилад, слід враховувати певні моменти:
  • кількість мікроголок у картриджі (може варіюватися від дев'яти до тридцяти шести);
  • на якій швидкості здійснюватимуться проколи шкіри;
  • наявність обмежувального тубуса. Даний функціонал виконує протилежне проколу натяг шкіри, фіксує її, що дозволяє мікроіглам проникати в шкіру без зусиль, значно зменшуючи її пошкодження;
  • заточення голок. Зниження болючих відчуттів забезпечується завдяки стилетному куту заточування мікро голок;
  • наявність регулятора входження мікроголки глибоко в шкіру. Дозволяє отримати максимальний ефект від мезотерапії виходячи з індивідуальних особливостей шкіри пацієнта;
  • замовити недорого якісні дермапени, а також фракційний мезоролер, картриджі до них можна у Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі, Миколаєві, інших містах України, з оперативною доставкою товару до будь-якого населеного пункту.