В рулонах

Впорядкувати за: замовчуванням ціною назвою популярністю датою
Фільтр за ціною
41 -  489 грн.
Від
грн.
До
грн.
Серветки одноразові в рулоні
0 відгуків
52,00 грн.
Одноразові серветки та рушники в рулоні Etto, гладкі, 100 шт.
0 відгуків
41,00 грн.
Одноразові серветки та рушники в рулоні Etto, сітка, 100 шт.
0 відгуків
41,00 грн.
Рушники Panni Mlada 35 * 70 Сітка (100 шт.)
0 відгуків
199,00 грн.
Рушники Softex Beauty - 40*70, 100 шт.
0 відгуків
300,00 грн.
Серветки Doily
0 відгуків
55,00 грн.
Серветки Softex Beauty 100 шт., гладкі
0 відгуків
95,00 грн.
Одноразові серветки в рулоні, 20х20 сітка
0 відгуків
50,00 грн.
Для зручності та комфорту клієнтів, фахівців, при проведенні медичних маніпуляцій, косметологічних процедур, як ефективні витратні матеріали використовуються одноразові рушники в рулонах, а також серветки, що завоювали найбільшу популярність серед споживачів, особливо якщо вони використовуються в місцях з великою прохідністю людей. Для комфортного застосування ці витратні матеріали оснащені спеціальними власниками. Призначаються одноразові серветки безворсові в рулоні і рулонні рушники для:
 • СПА – салонів;
 • масажних кабінетів;
 • медичних установ;
 • нігтьових студій.
Крім закладів б'юті – сфери, дані витратні матеріали широко застосовуються в побуті – господарські серветки та рушники призначаються для прибирання. Для дбайливого догляду за транспортними засобами використовують спеціальні технічні серветки, оброблені спеціальним складом.
 
В Україні купити одноразові кухонні рушники, косметичні, медичні серветки, можна в інтернет-магазині «Tree-Med», де представлений широкий асортимент розхідників високої якості від кращих виробників. Однією з переваг співпраці з нашою компанією є вигідна ціна на сертифіковану продукцію, що відповідає санітарно-гігієнічним нормам.
 

Призначення одноразових витратних матеріалів

Рушники та серветки в рулонах, що вбирають вологу – ефективні одноразові розхідники, використання яких дозволяє містити в чистоті закладу б'юті індустрії, окремих робочих місць. Вони використовуються для упорядкування обличчя, тіла, усунення поту, зайвої вологи, після виконання різних косметологічних, естетичних процедур. Виходячи з призначення застосовуються розхідники таких розмірів:
 • для манікюру, педикюру найзручнішими вважаються одноразові матеріали 20х20 сантиметрів;
 • при виконанні косметологічних процедур користуються вироби розміром 30х50 сантиметрів;
 • у перукарнях для швидкого та якісного сушіння волосся після миття найчастіше використовуються рушники одноразового використання 40х70 сантиметрів, завдяки яким не потрібно закуповувати величезну кількість звичайних рушників.
Їх застосування забезпечує акуратність процедур, що проводяться, сприяє скороченню тимчасових витрат на їх виконання, високий рівень обслуговування клієнтів, їх гігієнічність, безпека. Одноразові універсальні та інші рушники, серветки досить економічні, адже їм не потрібна дезінфекція, прання, чищення - після використання вони утилізуються, що знижує витрати на використання води, миючі засоби.
 

Матеріал виготовлення

Для виготовлення одноразової продукції використовується сучасний матеріал спанлейс, м'який, безворсовий, приємний на дотик, до тіла. Завдяки відмінним експлуатаційним якостям матеріалу під час використання неткані витратні матеріали не рвуться, не розтягуються, характеризуються гіпоалергенними властивостями. Витратники можу бути виготовлені з:
 • спанлейса - «сітки» (відрізняється відмінною поглинанням, досить м'який);
 • гладкого (він вважається набагато міцнішим, розхідники з нього використовуються для очищення обличчя після проведення косметологічної процедури, для зняття макіяжу).
Також виробники пропонують паперові рушники, які приємні тактильно, мають ніжну делікатну фактуру.
 
Замовити оптом та в роздріб сухі рушники та серветки в рулонах одноразового застосування для масажу, косметології, для манікюру/педикюру, медичних маніпуляцій, побутових потреб, неткані, паперові, можна в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, інших містах України, з оперативною доставкою .