Маски медичні

Впорядкувати за: замовчуванням ціною назвою популярністю датою
Фільтр за ціною
30 -  420 грн.
Від
грн.
До
грн.
Маски медичні  Медитекс
1 відгук
65,00 грн.
Маски медичні Meditex, 10 шт
1 відгук
30,00 грн.
Захисні  маски з  активованим  углем Unigloves Black Dragon
0 відгуків
400,00 грн.
Маски медичні з малюнком Akzenta
0 відгуків
340,00 грн.
Одноразова маска медична Akzenta Top Mask
0 відгуків
120,00 грн.
Хірургічні  маски Akzenta Smily Mask
0 відгуків
340,00 грн.

Невід'ємним атрибутом захисного екіпірування лікарів, іншого медперсоналу, а також косметологів, майстрів манікюру, косметологів є маска медична, яка виступає як засіб індивідуального захисту. Вона захищає дихальні органи від шкідливих мікроорганізмів, вірусів, що передаються від людини до людини повітряно-краплинним шляхом. Також медична маска запобігає попаданню в дихальну систему пилу, шкідливих для організму випарів, рідин, аерозолів.

Сьогодні медичні маски широко використовуються не тільки в медицині, але і в:

  • косметологічної галузі;
  • побуті.

На ринку представлена ​​величезна кількість видів захисних масок для обличчя, які відрізняються між собою матеріалом виготовлення, розміром, призначенням, що необхідно враховувати для придбання виробів.

Купити медичну маску високої якості за вигідною ціною пропонує інтернет – магазин «Tree-Med». У нас представлена ​​сертифікована продукція від найкращих виробників, що відповідає санітарно-гігієнічним вимогам, при виготовленні якої використовуються найсучасніші високоякісні матеріали.

Широкий асортимент засобів індивідуального захисту, який постійно поповнюється новими моделями, дозволяє вибрати одноразові маски, а також багаторазового використання, що відповідають індивідуальним вимогам. Вартість виробу залежить від багатьох параметрів (розміру, виробника, матеріалу виготовлення, інших).

 

Класифікація масок

Усі існуючі маски поділяються на стерильні та нестерильні. Одноразова лікарняна стерильна маска піддається спеціальної обробки, за рахунок чого її поверхня очищається від будь-яких мікроорганізмів. Використовуються такі лікарські маски у операційних, лабораторіях. Маска нестерильна використовується при проведенні оглядових процедур пацієнтів, салонах краси, косметологічних закладах, побуті, ветеринарії.

Маски, представлені на сучасному ринку, виготовляються з нетканого м'якого, приємного на дотик спанбонду. Матеріал характеризується гіпоалергенністю, повітропроникністю, антистатичністю, вологовідштовхувальними, антимікробними властивостями. Маючи різну структуру, маски можуть бути:

  1. Тришарові. Така модель застосовується у випадках, якщо до стерильності немає особливих вимог. Два зовнішні шари маски виготовлені з повітропроникного спанбонду, внутрішній шар - фільтруючий (з мельтблауна). Ця модель може використовуватися для хворого як противірусна, для захисту від грипу, гостро – респіраторних захворювань.

  2. Чотирьохшаровими. Дані хірургічні маски досить щільні, відрізняються посиленими характеристиками, оснащені подвоєним шаром, що фільтрує.

  3. Вугільними. Така тканинна маска призначається для використання під час робіт з великою кількістю пилу, в хімічних лабораторіях. Завдяки вугільному фільтру дрібні пилові частинки утримуються добре, забезпечується більш тривалий захист.

За рахунок наявності м'яких завушних петель забезпечується зручність, також маска на гумці утримується в потрібному положенні, наявність гофрування забезпечує комфорт під час використання засобу захисту, запобігаючи приляганню маски до губ. Дротовий носовий затискач з можливістю регулювання забезпечує максимально щільне прилягання маски в потрібному місці.

Замовити захисні маски можна в Києві, Харкові, Одесі, Дніпропетровську, інших містах України з оперативною доставкою в будь-який регіон країни. Продаж засобів індивідуального захисту здійснюється оптом і в роздріб, зателефонувавши або на сайті компанії можна дізнатися, скільки коштує одна упаковка масок, або велика оптова партія.