Нарізні

Впорядкувати за: замовчуванням ціною назвою популярністю датою
Фільтр за ціною
25 -  423 грн.
Від
грн.
До
грн.
Одноразові нарізні серветки, рушники Monaco Stule, 100 шт.
0 відгуків
72,00 грн.
Серветки і рушники Panni Mlada
0 відгуків
25,00 грн.
Серветки для манікюра Etto
0 відгуків
77,00 грн.
Одноразові рушники Тімпа
0 відгуків
232,00 грн.
Нарізні рушники Color.it
0 відгуків
340,00 грн.
Рушники одноразові Etto Black Collection
0 відгуків
422,00 грн.
Серветки нарізні
0 відгуків
41,00 грн.
Крім рулонних витратних матеріалів, для косметології широко використовуються безворсові нарізні серветки - зручні і незамінні аксесуари. На ринку нігтьового сервісу вони з'явилися досить недавно, але вже встигли здобути величезну популярність як серед професійних майстрів манікюру, так і серед любителів, які працюють у домашніх умовах.
На ринку серветки безворсові представлені кількома видами, що дозволяє вибрати витратні матеріали, що відповідають індивідуальним вимогам. Це попередньо нарізані невеликі шматочки квадратної форми однакового розміру, розфасовані в упаковки, виготовлені з безворсових еластичних матеріалів, які дозволяють виконати всі необхідні процедури якісно. Застосування безворсових серветок позбавляє залишків дрібного ворсу, наявність якого призводить до неякісного манікюру, швидкого розтріскування покриття. Відрізняються безворсові серветки для манікюру та педикюру простим використанням, вони можуть змочуватись різними рідинами.
В Україні на вигідних умовах купити якісні нарізні серветки без ворсу пропонує інтернет – магазин «Tree-Med». Широкий асортимент продукції, вигідна ціна є одними з переваг нашої компанії. Ми співпрацюємо з найкращими виробниками витратних матеріалів, продукція яких відповідає всім необхідним вимогам, має сертифікати, що підтверджують високу якість.
 

Призначення розхідників

Серветки одноразові без ворсу сухі є незамінним та необхідним матеріалом. Призначаються вони для:

 • видалення з нігтів старого лакового покриття або гель – лаку;
 • знежирення нігтьової пластини перед нанесенням базового покриття;
 • зняття липкого шару з гель лаку;
 • обробки манікюрних інструментів антисептичними засобами.

Крім серветок виробники пропонують для косметологів зручні та ефективні безворсові рушники, що використовуються для видалення залишків косметологічних засобів з обличчя, після виконання різних косметологічних, естетичних процедур, усунення поту, зайвої вологи, залишків олії з тіла після проведення масажу.

Для манікюру, педикюру найбільш зручними вважаються одноразові матеріали 20х20 сантиметрів, при виконанні косметологічних процедур і користуються вироби розміром 30х50 або 30х40 сантиметрів, у перукарнях для швидкого та якісного сушіння волосся після миття голови часто використовуються рушники одноразові 35х70, 40х70 сантиметрів.

Широкого призначення нарізні серветки одноразові набули завдяки:

 • зручності;
 • легкого пропускання води, вбирання вологи;
 • гіпоалергенності;
 • величезного вибору продукції, представленої різними розмірами та щільністю;
 • відсутності розшарування;
 • економічного витрачання.

Матеріал виготовлення

Виготовляються одноразові нарізні серветки та рушники із безпечних сучасних матеріалів.
 1. Спанлейс. М'який, безворсовий, приємний на дотик, до тіла. Завдяки відмінним експлуатаційним характеристикам матеріалу під час використання неткані серветки рушники не рвуться, не розтягуються.
 2. Спанбонд. Нетканий матеріал синтетичного походження, м'який, приємний на дотик і до тіла, також має безворсову поверхню. Вироби із спанбонду та спанлейсу характеризуються гіпоалергенними властивостями, антистатичністю, повітропроникністю, міцністю.
Замовити оптом та в роздріб нарізні серветки для знежирення нігтів, рушники косметичні, можна в Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі, інших містах України, з оперативною доставкою. На сайті компанії можна дізнатися скільки коштує одна упаковка або оптова партія одноразових витратних матеріалів.