Костюм для вакуумно-ролікового масажу

Впорядкувати за: замовчуванням ціною назвою популярністю датою
Костюм для вакуумно-ролікового  массажу Mrotex Standard
0 відгуків
290,00 грн.
Розвиток сучасних технологій не обійшов стороною бьюті індустрію, і сьогодні клієнтам салонів краси, косметологічних клінік доступні різні процедури, що дозволяють поліпшити як стан шкіри, так і тіло. Однією з найбільш відомих та популярних процедур вважається вакуумно – роликовий масаж, для проведення якого потрібен костюм для lpg – спеціальний одяг, що забезпечує максимальну стерильність процедури.
Виступає костюм для lpg масажу не тільки як гігієнічний індивідуальний засіб захисту, він також дозволяє досягти необхідного максимального ефекту в боротьбі з целюлітом. Для виготовлення костюма використовується спеціальний еластичний капроновий матеріал не тонкий, але дуже щільний, тому його структура витримує проведення декількох сеансів.
Одягається він безпосередньо перед проведенням процедури, дозволяє позбутися неприємних відчуттів, запобігає зіткненню роликів з тілом. Акуратно виконані шви не завдають дискомфорту клієнту, не заважають роботі косметолога.
Недорого купити сертифікований костюм для вакуумно-роликового масажу, пропонує інтернет-магазин «Tree-Med», де представлена ​​продукція від найкращих виробників. Всі костюми високої якості, відповідають санітарно-гігієнічним вимогам, зручні та комфортні у використанні. Крім цього, використання якісних костюмів дозволяє уникнути поломки роликових насадок, всього апарату, їх дорогого ремонту.
 

Особливості масажних костюмів

Використання спеціального ендермологічного костюма при проведенні лпджі масажу забезпечує:

  • надійний захист крихких поверхневих капілярів;
  • необхідний контакт із роликами;
  • ефективне опрацювання м'язових тканин на різній глибині, без розтягування шкіри.

Щоб уникнути дискомфорту під час процедури, комбінезон для ЛПЗ масажу повинен бути трохи більшого розміру, але при цьому він не повинен висіти, а щільно облягати тіло, за рахунок чого масаж буде безболісним та продуктивним. Виходячи з бажання пацієнта, костюм може одягатися як на спідню білизну, так і на голе тіло. Для ефективного опрацювання проблемних зон косметолог по тканині робить спеціальні контурні позначки.

Особливістю костюмів для ЛПГ процедури є те, що завдяки високій якості матеріалу, з якого виготовлений костюм для масажу, він легко очищається від косметичних засобів у процесі прання, швидко висихає, тому може використовуватись для одного клієнта протягом усього курсу.

 

Чому необхідно використовувати костюм

Застосування спеціального костюма для лімфодренажного масажу є необхідним з кількох причин:

  • надійний захист від бруду та інфекцій.
  • безпечне використання обладнання.
  • екологічність.
  • відсутність дискомфорту під час проведення процедури.
  • повне закриття всього тіла, що є дуже актуальним для сором'язливих клієнтів.

Необхідно пам'ятати, що костюм призначається тільки для однієї людини, і після завершення курсу процедур він підлягає утилізації. Використання цих костюмів свідчить про професіоналізм, підвищує популярність закладу.

Замовити костюм для апаратного масажу, ціна якого у нас найбільш вигідна, можна у Києві, Одесі, Дніпропетровську, Харкові, інших містах України, з оперативною доставкою товару у будь-який регіон. На сайті нашої компанії можна дізнатися скільки коштує один костюм або велика партія, ознайомитися з кожною моделлю костюма (вони представлені в декількох кольорах). Наша компанія співпрацює з оптовими та роздрібними покупцями.