Серія Комфорт для чутливої ​​шкіри) LANEB

Впорядкувати за: замовчуванням ціною назвою популярністю датою
aльгінатна маска / SPECIFIC TREATMENT ANTI-AGING
1 відгук
Потрібно зареєструватись як косметолог, щоб бачити ціни!
Концентрат комфорт / Serum
0 відгуків
Потрібно зареєструватись як косметолог, щоб бачити ціни!
Крем Комфорт / Cream
0 відгуків
Потрібно зареєструватись як косметолог, щоб бачити ціни!
Крем Комфорт активний / SPECIFIC CREAM
1 відгук
Потрібно зареєструватись як косметолог, щоб бачити ціни!
Щодо молодої косметичної компанії Laneb було засновано в 2013 році, з самого моменту створення вони почали працювати у сфері розробки косметики для професійного використання. Косметика для чутливої шкіри, схильної до куперозу, була створена спеціально для дівчат, які страждають від великого переліку проблем зі шкірою.

Переваги косметики Серія Комфорт (для чутливої шкіри) LANEB

Косметика для чутливої шкіри як і інші засоби бренду розроблені з урахуванням інноваційних розробок та традиційних рецептів. Всі креми, гелі, маски проходять клінічні тестування, які покликані дати споживачам продукцію виключно високої якості та головне безпечну.
Вся доглядова лінійка повною мірою підтверджує кредо новаторства, адже у складі велика концентрація активних інгредієнтів, що робить кошти дуже ефективними. Консерванти, які неодмінно використовують у складі нового покоління, тому де вони викликають алергічних реакцій. Косметика Laneb є високотехнологічною і виробляється тільки в європейських країнах, де можна чітко контролювати дотримання норм якості.

Продукти серії Комфорт

Гіпоалергенна косметика для чутливої шкіри лінійки Комфорт включає наступні засоби для догляду за шкірою обличчя схильного до почервоніння, прищів:
  • Активний крем комфорт.
  • Концентрат комфорту.
  • Крем комфорту.
Купити крем комфорт варто для сухої та комбінованої шкіри. Формула цього засобу інноваційна, має комбіновану дію: знижує чутливість, заспокоює подразнену та зміцнює природний захист. Основний діючий компонент – комплекс Soothex. Інші компоненти – екстракт виноградних кісточок, голки, центели, олії та солодкого мигдалю. 
Крем комфорт активний містить компоненти з ботокс-ефектом та захисними функціями. За рахунок синергії цих двох ефектів вдається отримати чудові результати застосування. Реально зменшити глибину зморшок, захищає волокна колагену та шкіру від атак вільних радикалів.
Концентрат комфорт швидко вбирається за рахунок кремової консистенції, має гіпоалергенний ефект, зменшує почервоніння шкіри, омолоджує, пом'якшує та зволожує.
 
Продукцію Laneb із серії комфорт для чутливої шкіри у відкритому продажу не знайти, але для салонів вони доступні. Умови обговорюються окремо, співпрацюємо із салонами по всій Україні.