Ліполітики

Впорядкувати за: замовчуванням ціною назвою популярністю датою
Фільтр за ціною
54 -  5240 грн.
Від
грн.
До
грн.
Ліполітик Lipo Lab+
0 відгуків
230,00 грн.
Ліполітичний мезококтейль Dermaheal LL
0 відгуків
290,00 грн.
Ліполітик Dr.LIPO+ для тіла
0 відгуків
250,00 грн.
Fusion Cellulite
0 відгуків
404,00 грн.
Флакон Prof. Hyaluronidase 1500 U.I.
0 відгуків
893,00 грн.
Prof. Collagenase 1500 U.I.
0 відгуків
873,00 грн.
Prof. Lipase 1500 U.I.
0 відгуків
867,00 грн.
Флакони Prof. Enzyme & Corixzyme
0 відгуків
1 116,00 грн.
Ампули prof. Phosphatidylcholine
0 відгуків
117,00 грн.
Hyaluronidase liquid
0 відгуків
127,00 грн.
Ліполітик Lipo Lax+
0 відгуків
435,00 грн.
Ліполітик Kabelline (Кабелайн)
0 відгуків
580,00 грн.
Липолитик Fusion fat
0 відгуків
583,00 грн.
Ліполітик для обличчя Dr. Lipo+ V
0 відгуків
230,00 грн.
Ліполітик Lipo Lax VL для обличчя
0 відгуків
435,00 грн.
Непрямий ліполитик для обличчя Super V-Line Sol
0 відгуків
560,00 грн.
Ампули Prof. l-carnitine
0 відгуків
85,00 грн.
Ампули prof. artichoke extract
0 відгуків
54,00 грн.
Ліполітики - це препарати для корекції фігури, широко використовуються в косметології. Водятся вони ін'єкційно за допомогою тонких ігл. При чому можливо локальний вплив, тобто похудіння можливо в конкретній зоні, наприклад внутрішньої поверхні бедера, на животі, щоках. Такі "жироспалювачі" особливо ефективні при відсутності часу або бажання відвідувати тренажерний зал та істотно обмежувати себе в харчуванні.
 

Вплив ліполітиків

Ліполітики для тіла, обличчя дають багато інших ефектів, крім похудіння, до прикладу розгладжують шкіру, роблять її пружною. За рахунок збільшення концентрації фосфатидилхоліну вони допомагають побудувати нормальний жировий обмін у конкретній зоні.
Серед важливих переваг цього препарату:
  • Швидкий ефект – нормалізується кровоток, відновлюється метаболізм, ліпідний обмін.
  • Коригувати можна невеликі зони. До прикладу убрати другий підбородок, зменшити живіт, бока, щоки, зробити талію виразнішою.
  • Процедура допомагає позбавитися від целюліту, зменшити жирову прослойку на 5-6 см і тим самим покращити стан шкіри.
  • Після таких уколів потрібен мінімальний період реабілітації, чого не можна сказати, наприклад, про мезотерапію.
Сама по собі процедура досить хвороблива, є ризик появи синяків.
 

Прямі та непрямі ліполітики

Ліполітики бувають прямими та непрямими. Так, прямі ліполітики включають у склад речовину, яка безпосередньо руйнує клітини жиру разом з їх мембранами. Наприклад:
  • дезоксихолат натрію – руйнує оболонку;
  • фосфатидилхолін – руйнує вміст клітин.
Тобто, можна сказати, що відбувається буквально зжигання жиру, його розчинення. Продукты такого розпаду виводяться природним шляхом.
Що стосується непрямих ліполітиків, то вони можуть бути, зокрема, на основі кофеїну, L-карнітину, екстракту артишоку і тільки опосередковано впливають на процес зжигання жиру, при цьому самі клітини не руйнують. Суть їх впливу в поліпшенні лімфодренажу, мікроциркуляції. Саме непрямі використовуються для обличчя: вік, область навколо очей, корекція овала. А також їх застосовують для зон, де жирова прослойка невелика, допустима в коліно або руки. Їх результат схожий на природне схуднення.
 

Необхідна кількість процедур і період відновлення

Те, скільки потрібно провести процедури, залежить від конкретної зони впливу та обсягу жирової прослойки. Слід розуміти, що ефект від використання ліполітиків буде лише в комплексі з правильним харчування, зайнятті в спортзалі, масажами. 
Ліполітики – курсові ін’єкції, які розраховані як мінімум на 3 ін’єкції з курсом до 15 процедур. А далі конкретні об’єми поведення  і частота визначаються індивідуально.
Під час проходження курсу і по його завершенню важливо правильно відновитися. Так має значення обсягу необхідної води. І це повинно бути не менше 2 л. на добу. Перші кілька днів після введення препарату варто відмовитися від вживання спиртного. Якщо після ін’єкції з’явилися набряки, то їх можна зменшити за допомогою сухого холодного компресу. В день процедури не можна носити декоративну косметику.
 
Купити ліполітики різного типу можна в нашому інтернет-магазині. Пропонуємо вигідну вартість, високу якість і безпеку засобів. Осуществляем доставку в будь-який регіон України - Київ, Харків, Одеса, Харків, Кривий Ріг та інші міста.