Серія Сяйво (для шкіри з пігментацією) LANEB

Впорядкувати за: замовчуванням ціною назвою популярністю датою
Фільтр за ціною
700 -  4337 грн.
Від
грн.
До
грн.
Концентрат сяйво / Serum
0 відгуків
2 024,00 грн.
Крем легкий сяйво / Beauty Cream
1 відгук
1 450,00 грн.
Крем сяйво / Cream
2 відгука
2 354,00 грн.
Маска сяйво / Mask
4 відгука
1 415,00 грн.
Молочко сяйво / Makeup remover
0 відгуків
951,00 грн.
Тонік сяйво / Tonic
1 відгук
951,00 грн.
Французька професійна косметика Laneb завжди була доступна лише спеціалістам салонів краси. Засіб від пігментних плям став справжньою знахідкою для косметологів, адже шкіра клієнтів отримує таке бажане сяйво і здоровий вид, що відпочив, харчування. А за рахунок наявності широкого вибору товарів у лінійці їх використовувати можна для дівчат з будь-яким типом шкіри, у тому числі з проблемною.
 

Особливості французької косметики Серія Сяйво (для шкіри з пігментацією) LANEB

Препарати французького бренду завжди мали величезний попит, адже вони дають відмінний ефект. Це досягається за рахунок численних клінічних випробувань, що проводяться над усією продукцією. Багатоетапне тестування допомагає давати виробнику товари високої якості, які показують результат вже після перших застосувань.
Все це також досягається за рахунок високого вмісту активних компонентів, які борються проти пігментних плям. Використовуються спеціальні консерванти нового покоління, які не провокують розвиток алергій та будь-яких інших побічних реакцій. Також у складі засобів спеціально розроблені та запатентовані технологами комплекси компонентів. Всі косметичні засоби інноваційні та високотехнологічні, вони повністю відповідають вимогам Європейського Союзу.
 

Опис серії

Засоби від пігментації плям на обличчі «Сяйво» використовуються для покращення сяйва шкіри, допомагають розгладити неглибокі зморшки та зменшити вираженість глибоких. За це відповідають колагени та вітамін С. Як результат шкіра стає однорідною, отримує сяючу текстуру.
У серії представлені такі освітлювальні засоби:
  • Концентрат.
  • Маска.
  • Крем.
  • Легкий крем.
  • Тонік.
  • Молочко.
 

Концентрат сяйво

Цей засіб бореться з явними ознаками старіння, такими як пігментні плями, зморшки, дегідратація. Концентрат здатний покращити текстуру шкіри, захистити її від зовнішнього впливу. Основний інгредієнт – комплекс Phormskin та вітамін С. Додаткові компоненти комплекс Vivillume та екстракт виноградних кісточок. Представлені обсяги 30 та 100 мл.
 

Маска

Це відбілюючий засіб для обличчя підходить для глибокого впливу. Маска містить антивікові компоненти, які в тому числі покращують структуру шкіри. Також воно здатне повернути їй однорідність і надати сяйва. Рекомендується використання в тому числі для млявої та атонічної шкіри. Основні активні компоненти – колаген та вітамін С. Додатково до складу впроваджено бісаболол, аргірелін, олію мандарину.
 

Креми

У серії представлений ультраконцентрований крем, який підходить для зрілої шкіри. Він стимулює оновлення клітин, що захищають від вільних радикалів. Особливо застосування актуальне навесні та восени. Може використовуватись для всіх типів шкіри.
Основні компоненти – колаген та вітамін С. Інші інгредієнти: комплекси Azeloglicina, Vivillume, лимонна кислота, олія мигдалю, УФ-фільтри.
Легкий крем покращує текстуру шкіри. Може використовуватися для різних типів шкіри, у тому числі тій, яка страждає від стресів та шкідливих впливів зовнішнього середовища. Такий крем стане гарною базою під макіяж.
 

Тонік

Він дає делікатне очищення, має тонкий і м'який цитрусовий аромат, допомагає повернути шкірі сяйво. Також тонік справляється з пігментними плямами, запобігає передчасному старінню шкіри. Компоненти – колаген, вітамін С, бісаболол, алое віра.
 

Молочко

Використовується для зняття макіяжу, делікатно очищує шкіру. Має легку текстуру і добре підтримує рН баланс. Компоненти – колаген, вітамін С, олії солодкого мигдалю.