Шприци

Впорядкувати за: замовчуванням ціною назвою популярністю датою
Фільтр за ціною
1 -  7546 грн.
Від
грн.
До
грн.
Шприц  інсуліновий Medicare 1 мл.
0 відгуків
3,60 грн.
Шприц  троьхкомпонентний Луер-Лок
2 відгука
19,50 грн.
Шприц 1 мл Luer Lock голка G30x13 мм
0 відгуків
3,20 грн.
Шприц luer-lock 1 мл. з конектором та ковпачком
0 відгуків
58,00 грн.
Шприц інсуліновий BD Micro-Fine Plus U-100, 0.5 ml, 30G (0.3mm x 8mm)
0 відгуків
72,00 грн.
Шприц інсуліновий BD Micro-Fine Plus U-40 1 мл
0 відгуків
72,00 грн.
Шприц інсуліновий IGAR з подвійною розміткою U40/U100
0 відгуків
2,00 грн.
Шприц с иглой одноразовый инсулиновый SFM, U-100, 1 ml
0 відгуків
55,00 грн.
Шприц BD Luer-Lok
0 відгуків
25,00 грн.
Шприц з голкою одноразовий інсуліновий SFM, U-100, 0,5 ml
0 відгуків
47,00 грн.
Шприц з голкою одноразовий інсуліновий SFM, U-40, 1 ml
0 відгуків
47,00 грн.
Шприци інсулінові Alexpharm U-100 G30x13 мм. 1 ml
0 відгуків
3,10 грн.

Шприц застосовується для введення лікарських препаратів, і виходячи з того, яка ін'єкція виконується, використовуються інструменти різних видів. Їх конструкція складається з циліндра (порожнистого), поршня та розміщеного на ньому гумового ущільнювача. Найбільш поширеним є інсуліновий шприц, також широко застосовуються інші типи інструментів.

В інтернет-магазині "Tree-Med" представлена ​​продукція від відомих виробників. Широкий асортимент дозволяє вибрати інсуліновий шприц, а також косметологічний інструмент для проведення естетичних процедур, інших медичних маніпуляцій. Продаж шприців здійснюється на вигідних умовах, оскільки наша компанія пропонує вигідні ціни на весь асортимент високої якості, що відповідає всім необхідним вимогам. Купити кращі одноразові шприци для косметології, медичні стандартні, можна оптом і в роздріб, зробивши замовлення на сайті компанії «Три Мед», або зателефонувавши за вказаним номером телефону. Вартість інструментів залежить від виробника, призначення та інших факторів.

Види шприців

Сьогодні для уколів, забору крові використовуються одноразові пластикові інструменти з колбами різного об'єму:

  • малі (об'єм 0,5; 0,3; 1 мл). Це тонкі інсулінові шприци, а також інструменти для неонатологічних відділень, для вакцинації, туберкулінові;
  • стандартного типу (обсяг від 2 до 22 мл). Призначаються для підшкірних, внутрішньом'язових ін'єкцій, внутрішньовенного введення ліків;
  • великі (30, 60, 100 мл). Призначаються для промивання порожнин, запровадження поживних препаратів, відсмоктування рідин.

Всі шприци оснащені голками, що прикріплюються до конуса, розміщеного на циліндрі інструменту. Конус – наконечник може перебувати у:

  • концентричному положенні (шприци для щеплень, для внутрішньом'язових уколів у сідницю). І тут конус розташований у центрі циліндра;
  • ексцентричному положенні (прилади для забору венозної крові). У цих типах шприців наконечник розташований збоку циліндра.

При виборі шприца слід враховувати, для чого він призначається, а також які препарати будуть вводитися з його допомогою.

Космеологічні шприци

Інструменти даного типу призначаються для точкових ін'єкцій краси, які підшкірно вводяться малими дозами. Шприци для мезотерапії від звичайних медичних інструментів відрізняються будовою, формою, довжиною, діаметром, об'ємом колби, вони оснащені гнучким, довгим поршнем, що дозволяє легко ввести гелеві або напіврідкі препарати. Шприци з тонкою косметологічною голкою використовуються для ботокса, для введення липолитиков. Інструменти з короткою голкою забезпечують зручність при введенні мезотерапевтичних препаратів на невелику глибину, а також точність, чіткість влучення. Для плазмоліфтингу, інших косметологічних, медичних процедур, обов'язковою умовою є використання стерильних шприців, що забезпечує безпеку пацієнта, запобігає можливому проникненню хвороботворних мікроорганізмів.

При виборі шприців слід звертати увагу на тип кріплення голки до шприца (він може бути луєр – лок, луєр – сліп, голки інтегровані), а також:

  • шкалу (ціну поділу);
  • плавний перебіг поршня;
  • об `єм.

Замовити нові сертифіковані шприци для біоревіталізації, мезотерапії, ін'єкцій (внутрішньом'язових, підшкірних, внутрішньовенних), стандартного розміру або маленькі, можна в Одесі, Києві, Харкові, Дніпрі, інших містах України. На сайті компанії можна дізнатися скільки коштує одна упаковка шприців, або велика оптова партія.