Крафт пакети

Впорядкувати за: замовчуванням ціною назвою популярністю датою
Фільтр за ціною
189 -  300 грн.
Від
грн.
До
грн.
Крафт пакети для стерилізації - прозорий, 75х150 мм
0 відгуків
189,00 грн.
Крафт пакети для стерилізації
0 відгуків
300,00 грн.

Підготовка інструменту, який стикається з кров'ю, ранами, слизовою оболонкою або може порушувати її цілісність дуже важливий процес. Декілька спростити процедуру з використанням сухожара або пари можуть крафт пакети для стерилізації. Подібна паперова упаковка застосовується в різних сферах, у тому числі для інструментів, за допомогою яких роблять манікюр.

Опис та сфери застосування

Свою назву ця паперова упаковка отримала за застосування у її виготовленні однойменного матеріалу. Це щільний та міцний папір з довговолокнистої сульфатної целюлози. Вона може складатися з 2-6 шарів із показником щільності 80-110 мм/м кв. Крафт пакети – це прямокутні конверти, склеєні з обох боків, вони вологостійкі. Розміри пакетів різні, а запечатування проводиться за допомогою клапана з липким шаром, захищеним папером. В окремих випадках може використовуватись спеціальний термозварювальний апарат.

Зверніть увагу! Варто замовляти пакети із хімічним індикатором. Він підкаже, чи вже було проведено стерилізацію. Це вказує на зміну кольору індикатора.

Пакети для стерилізації також використовуються для зберігання стерильного інструменту до моменту використання. Стосується це медичного, стоматологічного та манікюрного. Крім того, його можна застосовувати для таких цілей:

  • Стерильна обробка та пакування хімічних, фармацевтичних інструментів та матеріалів.
  • Герметична упаковка їжі.
  • Упаковка нехарчових продуктів, наприклад поштових відправлень.

Класифікація та особливості


Сьогодні можна придбати крафт пакети для стерилізації різного призначення. Мається на увазі, що одні з них допускається використовувати тільки для повітряної стерилізації, тобто в сухожарових шафах, інші для парової або змішаної. Останні варіанти пакетів – універсальні. Від цього звичайно залежить ціна упаковки.
Важливо звертати увагу на термін зберігання інструменту в такій упаковці, він залежить від типу запечатування, що використовується, при якому інструмент залишається стерильним. Конкретніше:
Пакет із скріпками – 3 доби.
Заклеєний – 20 діб.
Термопайка та одинарна упаковка – 30-50 діб.
Термопайка та подвійна упаковка, тобто кожен пакет окремо герметизується – 60 діб.
Для манікюрного салону та взагалі сфери б'юті індустрії використовується заклеювання.
 

Правила використання крафт-пакетів


Замовити та отримати якісну упаковку недостатньо, щоб інструмент був дійсно безпечним, важливо правильно використовувати крафт-пакети. Є такі правила:
Оглянути пакет на предмет дефектів, пошкоджену упаковку не використовувати.
Перевірити дату виготовлення та переконається, що термін придатності ще не минув.
Перевірити індикатор стерилізації, чи відповідає його колір вказаному в інструкції.
На пакеті треба зазначити: дату та час проведення обробки, підпис того, хто її робив. Іноді на пакеті не передбачено для цього спеціального місця, тоді варто вписати всі дані на шві пакета.
Власне проведення стерилізації, відповідно до встановленого режиму та правил для того чи іншого типу стерилізатора.
Оброблені пакети зберігають не відкриваючи в сухій, чистій шафі. Температура від 10 до 30, вологість до 50%.
Термін придатності після стерилізації не повинен бути більшим, ніж термін придатності самого пакета.
 
Пропонуємо якісні крафт-пакети різних розмірів для будь-яких сфер. Доставка по Україні в Київ, Одесу, Харків, Дніпро та інші міста країни транспортними компаніями.