Гідропен

Впорядкувати за: замовчуванням ціною назвою популярністю датою
hydra pen h2 з автоматичною подачею сироватки
0 відгуків
2 790,00 грн.

Гідропен - що це таке

Пристрій, призначений для оновлення шкіри не тільки зовні, а й усередині, називається гідропен. Він має вигляд ручки із пластику зі спеціальним картриджем, в якому знаходиться голки в кількості 12 штук. Після початку роботи вони починають обертатися із частотою 8000-15000 проколювань за хвилину, тим самим гарантуючи активацію корисних процесів.

Основна перевага полягає в наявності спеціального резервуара, що заповнюється лікувальною сироваткою, що забезпечує оздоровлюючий та омолоджуючий ефект.

За рахунок цього відбувається посилена регенерація, забезпечується ефект ліфтингу, шкіра повністю розгладжується. Для отримання максимального результату у процесі використовуються спеціальні препарати, що дозволяють вирішити ту чи іншу проблему.

Показання та протипоказання Гідропену

Показання для використання такі:

  • лікування рубців, шрамів, опіків та пігментних плям;
  • позбавлення зморшок і широких пор;
  • випадання волосяного покриву;
  • тьмяний відтінок дерми;
  • висока жирність.

Також є деякі протипоказання: епілепсія, психічні розлади, наявність запалень та інфекційних захворювань, проблеми з судинами та серцем, хронічні хвороби, погана згортання крові, шкірні захворювання.

Які почуття від гідропропену 

Процес практично не викликає хворобливих відчуттів, не потребує загальної анестезії. Почервоніння зникають буквально за годину. У день виконання рекомендують відмовитись від нанесення мейк-апу. Три дні після процедури заборонено користуватися засобами, що містять вітамін С та ретиноїди.

Віддавайте переваги зволожуючим засобам, які мають відновлювальну дію. Також бажано користуватися захисними засобами від від сонця.

Кількість сеансів гідропену та результат

Мікроканали у шкірному покриві після застосування закриваються приблизно через півгодини після проведення процедури. Якщо використовувалися вкорочені голки довжиною 0,5 мм, повторний курс проводиться через 7 днів. При застосуванні більш подовжених голок – за місяць.

Для нормального шкірного покриву без наявності будь-яких дефектів трьох сеансів буде цілком достатньо, лікування пігментних плям вимагатиме 6, розтяжок, рубців, шрамів – 8. Вам точно сподобається результат, адже дерма обличчя стане ідеально гладкою, м'якою, ніжною, здоровою, доглянутою. Проникаючий гідропен має вбудований акумулятор, що дозволяє заряджати девайс від стандартної мережі.

У нас можна купити косметологічний гідропен за доступною вартістю. Продукція відрізняється високою якістю, що забезпечує чудовий результат.

Наші менеджери надають безкоштовні консультації, знаходять до клієнтів персональний підхід, враховують їхні побажання та завжди намагаються йти назустріч. Вам точно сподобається якість обслуговування та досконала покупка.