Мезонитки

Впорядкувати за: замовчуванням ціною назвою популярністю датою
Фільтр за ціною
790 -  8090 грн.
Від
грн.
До
грн.
aestheline m1 pcla
1 відгук
8 090,00 грн.
aestheline m1 pdo
0 відгуків
6 550,00 грн.
aestheline mono pdo
0 відгуків
790,00 грн.
aestheline mono plla
0 відгуків
1 270,00 грн.

Мезоніті: особливості використання

Чи можливо уповільнити вікові зміни, зробити шкіру пружнішою, еластичнішою, а тілу повернути стрункість і підтягнутість? Вирішити ці проблеми допоможуть мезоніті. Це інноваційний засіб, що омолоджує, який активно використовують у косметології для швидкої корекції контурів тіла і овалу обличчя.

Характеристики та особливості застосування мезонітів

Створюють мезоніти для обличчя із спеціальних матеріалів. Особлива обробка гарантує безпеку застосування. Тому процедура не викликає дискомфорту (з огляду на мінімальний діаметр ниток, немає відчуття наявності сторонніх предметів під шкірою). Одним із поширених варіантів виступає полідіоксанон. Унікальна технологія виробництва гарантує біосумісність із організмом людини, скорочуючи період реабілітації. Особлива обробка ниток сприяє виробленню власного колагену, продовжуючи ефективність косметологічних процедур, спрямованих на омолодження.

Вартість мезоніті, враховуючи розширену сферу застосування, залишається на доступному рівні. Сьогодні введення спеціально оброблених волокон під шкіру практикується в косметології та інших галузях медицини, зокрема в офтальмології.

Вводяться еластичні нитки під шкіру через мінімальні розрізи діаметра. Використання напрацьованої технології виключає необхідність застосування анестезії. Ефект від процедури помітний відразу: вдається розгладити навіть глибокі зморшки, а контури обличчя та тіла стають чіткішими.

Використання мезонитів: плюси та мінуси

Серед переваг процедури омолодження за допомогою спеціально оброблених еластичних ниток можна виділяти таке:

  • це вдала альтернатива пластичній хірургії (можна купити мезоніти для усунення асиметрії, зморшок будь-якого типу);
  • у місці використання не залишаються рубці та шрами, введення армуючих ниток не вимагає застосування анестетиків;
  • тривалий ефект (мінімальний термін – 2 роки з можливістю пролонгації ефективності).

Плюс: використання унікальних волокон унеможливлює розвиток побічних ефектів. Пацієнт через 7-10 днів повертається до нормального ритму життя. При цьому немає обмежень на застосування інших косметологічних засобів омолодження. На процедуру мезоніті ціна залежить від кількості ниток.

Важливо: щоб унеможливити алергічні реакції, перед процедурою у пацієнта збирається детальний анамнез. Застосування біосумісних технологій скорочує список протипоказань.

Купити мезоніті

Нитки активно застосовують у тредліфтингу з метою підтяжки овалу обличчя, грудей, сідниць. В результаті шкіра тривалий час виглядає молодою, еластичною, пружною, з'являється відчуття свіжості. Гладкі, тонкі, мезоніти, що щадять, застосовують на молодій шкірі без виражених дефектів. Вони формують міцний каркас, навколо якого згодом утворюється колагенові та еластинові волокна.

Цікавить купівля косметологічних препаратів та витратних матеріалів якісного виробництва? На сторінках нашого інтернет-магазину представлено широкий асортимент перевіреної продукції. Ми пропонуємо на рідкі мезоніті оптимальні ціни. Детальний опис кожної позиції в каталозі допомагає підібрати оптимальний варіант.

Виникли складності? Зверніться до наших операторів (актуальні контакти вгорі сторінки). Фахівці проконсультують за представленим каталогом, допоможуть з оформленням замовлення та зорієнтують за термінами доставки. Співпрацюємо з національними транспортними компаніями та кур'єрськими службами.

Важливо: замовлення надсилаємо за умови повної передоплати.