Маска Сяйво

Впорядкувати за: замовчуванням ціною назвою популярністю датою
Маска сяйво / Mask
4 відгука
Потрібно зареєструватись як косметолог, щоб бачити ціни!

Маска з вітаміном С один із досить звичних і зручних доглядових засобів для відновлення шкіри для жінок старшого віку. Її використання необхідне як регулярної основі, так особливо потужного впливу. Головний компонент – вітамін С допомагає у боротьбі зі старінням.

Важливість вітаміну С&

Маска для обличчя з вітаміном С це не просто антивіковий засіб для догляду, це справжній чемпіон серед усіх подібних. І ось чому:

  • Вітамін С, він же L-аскорбінова кислота є потужним природним антиоксидантом. Якщо власних захисних сил шкіри не вистачає і виникають вільні радикали, саме цей компонент обеззброює їх та захищає клітини.

  • Має протизапальний ефект.

  • Загоює рани.

  • Допомагає краще працювати іншим вітамінам, які завжди присутні в подібних масках.

У складі маски для в'ялої шкіри шиї та обличчя вітамін С бореться з ще однією проблемою – віковою пігментацією.

Ефекти від застосування Маска Сяйво

Вітамін С насичує різні типи масок, у тому числі тканинні, який варіант вибрати залежить тільки від переваг і особливостей шкіри. Але важливо знати, що якщо головна речовина, що діє, саме цей вітамін, то шкіра точно стане більш гладкою за рахунок стимуляції вироблення колагену. Шкіра стає рівнішою, освітлюється, адже компонент, що розглядається, бореться з усіма проявами фотостаріння.

Цікаво, що L-аскорбінова кислота відновлює також вітамін Е. Паралельно пригнічує вироблення еумеланіну. Звичайно, один з дуже важливих ефектів – протизапальний. Регулярне застосування масок з вітаміном С допомагає зменшити еритремію, відновити шкіру після серединного пілінгу.

Особливості підбору та використання

Оскільки вітамін С крім користі має і деякі негативні впливи, особливо для власниць сухого типу шкіри, маску варто підбирати дуже уважно. Є ризик виникнення неприємних відчуттів. пощипування, сверблячки, почервоніння. Це можна уникнути, якщо почати використовувати маски з невеликою концентрацією компонента в межах 10-20%.

Варто звернути увагу на кислотний рН. Для максимального ефекту показник має бути в межах 2,8-3,4. У такому разі цілком реально уникнути роздратувань.

 

Купити маску з вітаміном С варто всім жінкам, які побачили перші прояви віку у вигляді зморшок та пігментації.