Одноразові рушники та серветки

Впорядкувати за: замовчуванням ціною назвою популярністю датою
Фільтр за ціною
25 -  489 грн.
Від
грн.
До
грн.
Одноразові нарізні серветки, рушники Monaco Stule, 100 шт.
0 відгуків
72,00 грн.
Серветки і рушники Panni Mlada
0 відгуків
25,00 грн.
Серветки для манікюра Etto
0 відгуків
77,00 грн.
Серветки одноразові в рулоні
0 відгуків
52,00 грн.
Одноразові рушники Тімпа
0 відгуків
232,00 грн.
Одноразові серветки та рушники в рулоні Etto, гладкі, 100 шт.
0 відгуків
41,00 грн.
Одноразові серветки та рушники в рулоні Etto, сітка, 100 шт.
0 відгуків
41,00 грн.
Рушники Panni Mlada 35 * 70 Сітка (100 шт.)
0 відгуків
199,00 грн.
Рушники Softex Beauty - 40*70, 100 шт.
0 відгуків
300,00 грн.
Серветки Doily
0 відгуків
55,00 грн.
Серветки Softex Beauty 100 шт., гладкі
0 відгуків
95,00 грн.
Нарізні рушники Color.it
0 відгуків
340,00 грн.
Одноразові серветки в рулоні, 20х20 сітка
0 відгуків
50,00 грн.
Рушники одноразові Etto Black Collection
0 відгуків
422,00 грн.
Серветки нарізні
0 відгуків
41,00 грн.
Використання різноманітних витратних матеріалів під час проведення доглядових, косметичних, естетичних процедур, підвищує зручність, комфорт клієнтів, фахівців, забезпечує закладу відмінну репутацію. Одними з необхідних розхідників є одноразові рушники та косметичні серветки, які використовуються в:
 • перукарнях;
 • СПА – салонах;
 • медичних установ;
 • центрах краси;
 • нігтьових студіях.
Також незамінними рушники одноразові та серветки сухі, вологі стануть у побуті, для витирання пилу, а також інших сфер діяльності, при догляді за маленькими дітьми, тваринами.
В Україні на вигідних умовах купити сертифіковані одноразові рушники для педикюру, манікюру, для масажних, салонів краси, інших підприємств б'юті індустрії, серветки для збирання пилу можна в інтернет-магазині «Tree-Med», де представлена ​​продукція відомих виробників витратних матеріалів. Наша компанія є надійним партнером, цінує кожного клієнта та піклується про свою репутацію, тому ми гарантуємо високу якість витратних матеріалів, ціна яких є найбільш вигідною завдяки співпраці без посередників.
Широкий асортимент товарів, який постійно поповнюється новими продуктами, дозволяє придбати все потрібне в одному місці. При виборі одноразових рушників, серветок необхідно враховувати їх розмір, матеріал виготовлення, експлуатаційні характеристики, сферу застосування.
 

Призначення розхідників Одноразові рушники та серветки

Одноразові рушники та серветки дозволяють вирішити ряд поставлених завдань:
 • Забезпечення високого рівня комфорту, акуратність.
 • Зниження тимчасових витрат на проведення естетичних процедур (серветки використовуються для вмивання, як очищувальні, призначаються для обличчя та тіла, для рук).
 • Забезпечує чистоту робочої зони, окремого робочого місця.
 • Зниження витрат на прання, підготовку аксесуарів до наступних процедур, оскільки одноразова продукція після використання відразу утилізується, за рахунок чого підвищується гігієнічність.
Одноразові рушники є необхідним атрибутом для перукарень, завдяки яким не потрібно закуповувати величезну кількість рушників. Рушники одноразові використовуються для волосся, дозволяючи швидко та якісно висушити його після миття.
Серветки, що вбирають косметологічні, дозволяють позбутися зайвої кількості засобів, що використовуються при проведенні доглядових процедур, поту. Рушники для масажу потрібні для видалення залишків олії зі шкіри. У широкому асортименті виробники пропонують кухонні рушники та серветки, а також медичні одноразові витратні матеріали.
 

Форма випуску, матеріали виготовлення

Сучасні виробники пропонують одноразові нарізні рушники або в рулонах. Рулонні рушники є ідеальним варіантом, особливо у місцях з великою прохідністю людей. При виготовленні витратних матеріалів використовуються різні матеріали.
Спанлейс. Нетканий матеріал, м'який, приємний на дотик, до тіла, поверхня якого безворсова. Рушники, серветки з нього характеризуються міцністю, невеликою вагою, високими волого поглинаючими властивостями, повітропроникністю, гіпоалергенністю, екологічністю.
Целюлоза. Такі паперові рушники не містять у складі будь-яких хімічних компонентів, мають ніжну, делікатну фактуру, приємні тактильно.
Рушники і гігієнічні серветки можуть відрізнятися кількістю шарів матеріалу, чим їх більше, тим вище вологоубираючі властивості. Замовити одноразові витратні матеріали для кухні, медичних закладів, б'юті індустрії, недорого, можна у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, інших містах України.