Голки для мезотерапії

Впорядкувати за: замовчуванням ціною назвою популярністю датою
Фільтр за ціною
6 -  4060 грн.
Від
грн.
До
грн.
Голки для мезотерапії Mesoram
2 відгука
50,00 грн.
Акція
Голки для мезотерапії Natural-Meso
0 відгуків
55,00 грн.
38,00 грн.
Голки BD Microlance G30 0,3х13
0 відгуків
420,00 грн.
Голки для мезотерапії ANTONMOVE
0 відгуків
40,00 грн.
Голка для мезотерапії TSK STERiJECT
1 відгук
195,00 грн.
Голка-невидимка  TSK Laboratory The Invisible Neelde 34G 0.2x9 mm
1 відгук
42,00 грн.
Голка TSK Control Hub
1 відгук
195,00 грн.
Голки Alexpharm 30Gх13 mm, 100 шт
0 відгуків
120,00 грн.

Для покращення стану шкіри, підвищення її еластичності, пружності, ефективної. процедурою вважається мезотерапія, що передбачає введення під шкіру активних препаратів. Для цієї процедури використовуються спеціальні голки для мезотерапії, представлені виробниками різними типами.

Між собою вони відрізняються довжиною і діаметром, зокрема:

  • 32G (0,26 мм) - призначаються для введення в'язких препаратів;
  • 27G (0,4 мм) - завдяки ультратонким стінкам ідеальні для склеротерапії, усунення судинних. зірочок;
  • 30G (0,3 мм) – використовуються для мезотерапії обличчя.
Також виробники пропонують голки іншого діаметра, що використовуються для введення філерів, для мезотерапії голови.
 
Слід пам'ятати про те, що найтонша голка для ін'єкції мінімізує травмування тканин (що мають найменший діаметр наноголки, вважаються найменш травматичними). Застосування інноваційних технологій при заточуванні голок для підшкірних ін'єкцій, а також стерилізації роблять процедуру безболісною, безпечною (усувається ризик інфікування). Розмір голок для введення ліполітиків, для біоревіталізації, для волосся відрізнятиметься.
 
Недорого купити голки для мезотерапії високої якості, пропонує інтернет – магазин «Tree-Med». У нас представлена сертифікована продукція від найкращих виробників, широкий асортимент якої постійно поповнюється, що дозволяє вибрати найбільш підходящі засоби для контурної пластики та інших естетичних процедур.
Однією з переваг співпраці з нашою компанією є вигідна ціна на всі мезоїгли завдяки співпраці з виробниками без посередників.
 

Голки для ін'єкцій краси

Від стандартних інфекційних голки для уколів краси відрізняються різними параметрами.

  1. Завдяки дуже маленькому діаметру, невеликій довжині, такі голки підходять для ефективної обробки найменш тонких ділянок шкіри. Для введення різних препаратів використовують голки різного діаметру.

  2. Особливе діамантове заточування дозволяє практично повністю позбутися больових відчуттів під час процедури, мінімізувати травмування тканин.

  3. Завдяки особливій формі голки для біоревіталізації, фахівця немає необхідності докладати зусиль , щоб зробити прокол, за рахунок чого полегшується проведення процедури.

  4. Застосовувані для стерилізації препарати на основі етилену, сприяють усуненню шкідливих бактерій .

Завдяки цим переваг голок, дрібні судини не руйнуються, цілісність невеликих вен не порушується, відсутня освіта гематом, лікарські препарати вводяться досить повільно, що забезпечує ефективність процедури.

В Україні замовити мезотерапевтичні голки для ін'єкцій краси можуть оптом та в роздріб, клієнти Харкова, Дніпра, Києва, Одеси, інших населених пунктів.