Біоревіталізація - процедура в ході якої вводять шляхом ін'єкцій гіалуронову кислоту в поверхневі шари шкіри. Курс складається приблизно з 3-4 процедур, з інтервалом 10-14 днів. Застосування таких інвазивних процедур для губ, зони навколо очей, щік та інших частин обличчя дає багато ефектів. Серед них позбавлення пігментних плям, зволоження, уповільнення процесів старіння шкіри, розгладжування існуючих зморшок, порушення водного балансу, зниження еластичності шкіри.
Особливості препаратів
Препарати, що використовуються для біоревіталізації, від різних виробників можуть відрізнятися методом введення. Найчастіше реалізується папульна чи лінійна. Незалежно від цього такі засоби виконують такі завдання:
-
профілактична – попереджають передчасне старіння;
-
коригують мімічні зморшки;
-
глибоко зволожують шкіру;
-
усувають сліди постакне;
-
позбавляють пігментних плям на обличчі, що особливо властиво старіючій шкірі.
Препарати для біоревіталізації в основі містять гіалуронову кислоту, а також ряд інших компонентів. Це можуть бути вітаміни, мікроелементи, амінокислоти, пептиди, антиоксиданти. А сам препарат підбирається відштовхуючись від віку, ступеня зволоження, наявності рубців пігментних плям.
Що може бути у складі
Біоревіталізант може складатися як суто з гіалуронової кислоти, так і з додаванням додаткових компонентів. Особливою популярністю користуються засіб з гіалуроновою кислотою неретикулярного типу. Такі часто доповнюються амінокислотами, пептидами, вітамінами.
Відмінний варіант для сухої та схильної до атопії шкіри – в'язкі гелі з нестабілізованою гіалуроновою кислотою та хлоридом натрію. Вводяться він папульно поверхневі шари шкіри. Курс застосування 3-5 сеансів і повторювати потрібно з періодичністю 2-4 тижні. Специфіка подібних засобів у тому, що місця уколів гояться довше, хоча ефект досить хороший.
Доступні полегшені біоревіталізанти для молодої шкіри. Такі засоби підходять для відновлення після:
-
процедури пілінгу;
-
засмаги;
-
пластичних операцій,
а також допомагають боротися із першими ознаками старіння шкіри.
Препарати з додаванням гліцерину підходять для уколів в ділянку шиї, декольте, використовують їх і для обличчя. Вводиться ін'єкція у верхні шари шкіри. Подібна комбінація діючих компонентів значно краще зволожує шкіру, а результат застосування утримується на більш тривалий період.
Основні засади вибору препарату
Успішність процедури звичайно залежить від підбору препарату. Це переважно залежить від віку людини. Такі засоби можуть бути відразу готовими до застосування, так звані «коктейлі» або вимагати розведення.
При доборі слід враховувати такі моменти:
-
Вік. Одні засоби дають мінімальний ліфтинг ефект, інші потужніший, останні підходять для старіючої шкіри.
-
Якість. Варто уточнити у косметолога, який саме препарат він вибрав. І цього не треба боятися робити, адже результат може суттєво відрізнятись від бажаного.
-
Виробник. Варто вивчити відгуки про виробника, а також дізнатися про його репутацію. Багато компаній вже десятки років дають незмінну гарну якість таких препаратів для ін'єкцій.
-
Протипоказання. Вони залежно від препарату відрізняються.
-
Дозування. Найкраще купувати кошти, які одразу розфасовані за певними дозами, це мінімізує ризик помилки при введенні.
Купити в Україні у вільному продажу такі препарати неможливо. Але співпраця з салонами краси можлива.