Серветки для дезінфекції

Впорядкувати за: замовчуванням ціною назвою популярністю датою
Фільтр за ціною
30 -  350 грн.
Від
грн.
До
грн.
Серветки Віп'аниос Преміум № 100
0 відгуків
350,00 грн.
Спиртові серветки
0 відгуків
30,00 грн.
Бациллол серветки
0 відгуків
279,00 грн.
Серветки АХД 2000 експрес
0 відгуків
273,00 грн.
Для зниження ризику інфекційних заражень, забезпечення гігієни, як ефективний засіб використовуються дезінфікуючі серветки, представлені на ринку різними видами. При виборі серветок необхідно враховувати як їх вартість, а й склад. Залежно від призначення, антисептичні серветки використовуються в побуті, медичних закладах, б'юті – промисловості, вони використовуються для рук, знезараження різних поверхонь, для очищення обладнання, для ін'єкцій. Вони прості у використанні, забезпечують максимальний комфорт та зручність.
В Україні купити високоякісні вологі серветки для дезінфекції оптом та в роздріб, пропонує інтернет – магазин «Tree-Med». Наша компанія співпрацює тільки з перевіреними, надійними виробниками, продукція яких відповідає санітарно – ndash; гігієнічним вимогам, що має відповідні сертифікати. Ціна антисептичних серветок у нас найнижча завдяки співпраці без посередників. Широкий асортимент, який постійно оновлюється, дозволяє вибрати засоби, що відповідають індивідуальним вимогам. 
 

Види серветок

Для усунення бактеріальних забруднень використовуються антисептичні серветки на основі спирту, а також без вмісту спирту. Серветки безспиртові призначаються для обробки датчиків УЗД, іншого медичного обладнання та приладів, дезінфекції поверхонь, для гігієни рук, ніг. Як просочуючий засіб безспиртових серветок виступають похідні ЧАС.
Затребуваними в різних сферах є серветки з нетканого матеріалу спиртові, просочуються розчином на основі етилового, ізопропілового спирту, що є найбільш популярною речовиною, що дезінфікує. На ринку серветки на основі спирту представлені різними видами.
  1. Для ін'єкцій. Слід пам'ятати, що це не стерильні вироби. Для їх просочування використовується тільки висококонцентрований розчин спирту (додаткових зволожувачів, ароматизаторів вони не містять). Антисептичні серветки для уколів використовують для очищення ділянок шкіри, що не мають ушкоджень, від бактеріального забруднення перед ін'єкцією, при процедурах забору крові, вакцинації, де мається на увазі ушкодження шкірних покривів. Крім спирту, для їхнього просочення використовується розчин з особливим складом. Можуть розміщуватись в індивідуальній упаковці.
  2. Стерильні. Призначаються для обробки епідермісу без пошкоджень перед операційним втручанням ін'єкціями. Застосовуються за умов, де мається на увазі контакт із вірусами, мікробами, бактеріями. Також такі серветки ідеально очищають інструменти, прилади, поверхні. Як просочення виступає етиловий або ізопропіловий спирт, концентрація якого дуже висока, інші ефективні компоненти:
  • антисептичні;
  • протимікробні;
  • противірусні.
Розміщені серветки в стерильних упаковках, що герметично закриваються.
  1. Серветки медичні. Відрізняються широкою сферою застосування, виконують первинне очищення обладнання у стоматології, поліклініках, лікарнях, а також використовуються для очищення неушкоджених ділянок шкіри.
Виготовляються дезінфікуючі одноразові серветки із сучасного нетканого матеріалу, що має безворсову поверхню, м'якого, приємного до тіла, міцного до розривів. 
 
Замовити серветки для дезінфекції різного виду, з оперативною доставкою, можна у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Миколаєві, інших містах України. На сайті можна дізнатися скільки коштує одна упаковка або оптова партія серветок.