Крем антивіковий

Впорядкувати за: замовчуванням ціною назвою популярністю датою
Крем антивіковий / Cream Rich
2 відгука
Потрібно зареєструватись як косметолог, щоб бачити ціни!

Поки шкіра має необхідну кількість та якість колагену вона виглядає чудово – обличчя молоде та підтягнуте. Але як тільки його вироблення зменшується, настає час для догляду за допомогою антивікових засобів. Це неодмінна умова для омолодження. На допомогу в цьому випадку приходить крем із колагеном.

Що таке колаген і як він діє у складі крему антивікового

Collagen це один із найважливіших компонентів вікової косметики. Цей інгредієнт є головним білком сполучної тканини, шкіри у тому числі. Колаген є складом із 19 амінокислот. Основна цінність для краси обличчя у колагені 1 та 6 типу. Цикл його вироблення триває близько 1 місяця, а в молодому віці обмін колагену наближається до позначки 6 кг на рік. Але вже після 40 років обсяг його вироблення зменшується вдвічі.

У цей момент якраз і час використовувати колагеновий крем. Якщо цього не робити, то виникають такі проблеми:

  • Інтенсивно збільшується кількість зморшок.

  • Шкіра втрачає пружність, провисає, ставати в'ялою.

  • Овал обличчя стає менш чітким.

Крем колаген дає 2 найважливіші впливи – зволожує та вирівнює. А також активує захисні функції шкіри, утримує вологу.

Особливості засобу

Головна особливість крему з колагеном – це наявність у ньому біосфери цього компонента. Вона здатна глибоко проникати в шкіру та буквально «виштовхувати» зморшки назовні.

Крем для обличчя після 40 років або після 45 років користуються особливою популярністю. Причому можна придбати засоби для жирної, проблемної шкіри. Такі засоби поживні, але не забивають пори. До складу крему може входити різний походження колаген. Раніше активно застосовувалася тварина, її видобували з бичачих хвостів, але зараз цей компонент майже не використовується. Хоча такий колаген є доступним, він не проникає в глибокі шари, не даючи тим самим помітного ефекту. 

Сьогодні креми, що містять колаген, насичуються морським або рослинним. Перший тип одержують зі шкіри риб. У цьому використовуються біотехнології. Рослинний білок синтезують із окремих типів рослин. Ціна на порядок вища, за рахунок складності видобутку та високої результативності застосування. При цьому вважається, що морський найближчий за складом до людського колагену.

З якого віку використовувати

Вважається, що вироблення колагену зменшується приблизно з 40 років. Раніше застосування таких антивікових кремів особливого ефекту не дасть, запобігти старінню не вдасться. Важливо розуміти, що якщо ззовні надходитиме багато колагену, організм просто перестає його виробляти, а це призведе до ще більш раннього старіння. Тож до 40 років підбирати такий засіб не варто. Причому якщо у цьому віці ще не спостерігається характерних вікових змін, з покупкою крему також можна почекати.

Як вибрати

Якщо шкіра підказує, що настав час купувати антивіковий колагеновий крем, то потрібно ґрунтуватися на таких умовах:

  • Бажано, щоб у складі був морський білок, він краще засвоюється.

  • Тваринний білок підходить для сухої шкіри. Причому дізнатися, що саме він можна тому що у складі не вказується тип білка.

  • Якщо шкіра жирна, то потрібен крем із гідролізатом. Він не включає жирів і ідеально підходить для догляду за зрілою шкірою.

  • Варто звертати увагу на ціну. Рослинний та морський колаген досить дорогий, тому й кошти  з ним коштують дорожче.

Серія призначена для салонного догляду і лише за умови використання сертифікованими косметологами.