Простирадла і плівка для обгортання

Впорядкувати за: замовчуванням ціною назвою популярністю датою
Фільтр за ціною
87 -  225 грн.
Від
грн.
До
грн.
Плівка для обгортання
0 відгуків
117,00 грн.
Одноразові поліетиленові простирадла для обгортання
0 відгуків
87,00 грн.

Обгортання 

Дана процедура широко використовується в естетичній косметології, зокрема для корекції фігури, боротьби із зайвою вагою і целюлітом, а також насичення організму корисними мінералами. Обгортання чудово впливають на шкіру, сприяє глибокому проникненню активних речовин, допомагає очищенню організму і має тонізуючі, зволожуючими і зміцнюючими властивостями.

Вили простирадл і плівок для обгортання

Існують холодні і гарячі. Гарячі обгортання робляться на все тіло. Внаслідок дії високої температури шкірні пори розкриваються і через них з організму виводяться шкідливі речовини: шлаки і токсини. Така процедура дуже ефективна при боротьбі з целюлітом і зайвою вагою.

Холодне обгортання, здебілшого, проводиться на окремих ділянках тіла. Під впливом холоду кровоносні судини починають звужуватися, в результаті чого токсини і шлаки разом з кров'ю і лімфою переміщуються у внутрішні органи, які відповідають за очищення організму.

Такий вид обгортання використовують з метою повернути тонус в'ялій шкірі, відновитися після склерозування вен, позбутися важкості у ногах і набряків, а також поліпшити лімфодренаж шкіри.

Існують й інші варіанти:

  • обгортання на основі лікувальних грязей, які багаті різними мінеральними речовинами і солями. Вони допоможуть у боротьбі з целюлітом, поліпшать кровообіг, нормалізують обмін речовин, а також зміцнять нервову систему;
  • шоколадне обгортання – бореться з вуграми і пігментними плямами, сприяє омолодженню і живить шкіру;
  • обгортання з використанням масел - чудово зволожить в'ялу і суху шкіру, насичуючи при цьому клітини поживними речовинами;
  • медове обгортанні - живить і розгладжує шкіру, бореться з целюлітом і надає омолоджуючу дію.

Якщо Ви хочете схуднути і прибрати зайвий жир, застосовуючи обгортання, необхідно пам'ятати наступне. Перші обгортання дають дуже хороші результати, і, приміром, на талії або стегнах можна за короткий час прибрати кілька зайвих сантиметрів. Однак, ці сантиметри повертаються досить швидко. Причина дуже проста. Об'єм після обгортання зменшується не через спалювання жирових відкладень, а в результаті втрати рідини у великій кількості. На жаль, обгортання поодинці не впоратися з жировими клітинами. Ця процедура покращує відтік лімфи, підтягає, живить і омолоджує шкіру. Але не все втрачено, якщо її вміло поєднувати з фітнесом, масажем або лікувальними ваннами, то позбутися від зайвих жирових відкладень цілком реалістично.

Протипоказання

 Слід пам'ятати, що будь-які обгортання мають ряд протипоказань і заборонені у випадку:

  •  наявності хвороб серцево-судинної системи;
  •  гіпертонії;
  •  шкірних і гінекологічних патологіях.

Існують також випадки, коли для одного і того ж захворювання один вид обгортання протипоказаний, а інший навпаки - корисний.  Наприклад, при варикозному розширенні вен не можна проводити гаряче обгортання, зате корисно холодну.

Засоби для обгортання

Зазначені вище процедури відбуваються з використанням простирадла або плівки для обгортання.  Також, вони широко використовується в багатьох косметичних і SPA-процедурах.  Плівка або простирадло для обгортання забезпечують збереження тепла протягом більш тривалого періоду часу, роблячи лікування більш ефективним.

Зазначені продукти дуже еластичні і липкі.  Вони дають можливість ідеально обернути тіло або певну його частину, при цьому дозволяючи активним речовинам глибоко проникати в шкіру.

У нашому інтернет магазині Ви зможете придбати плівку для обгортання і простирадла для обгортання, які відрізняються високою якістю.

Зазначену продукцію можна замовити на нашому сайті з доставкою в Київ, Одесу, Дніпро, Полтаву, Харків, Львів, Вінницю, Ужгород та інші міста України.