Пілінги

Впорядкувати за: замовчуванням ціною назвою популярністю датою
Фільтр за ціною
137 -  5055 грн.
Від
грн.
До
грн.
пілінг prof. tprx_acid
0 відгуків
1 075,00 грн.
prof ata  (з трихлороцтовою кислотою)
0 відгуків
410,00 грн.
sali_cylic 10%
0 відгуків
866,00 грн.
двофазний пілінг bienpeel tca 35%
0 відгуків
870,00 грн.
пілінг Jessner_acid pack
0 відгуків
1 560,00 грн.
пілінг renew_acid pack
0 відгуків
1 850,00 грн.
gsh acid pack
0 відгуків
1 878,00 грн.
пілінг аzelaic_acid pack
0 відгуків
1 473,00 грн.
lactic_acid
0 відгуків
1 155,00 грн.
salicylic_acid pack
0 відгуків
1 213,00 грн.
міндальний пілінг мandelic_acid pack
0 відгуків
1 473,00 грн.
Пілінг Glycolic_acid pack
0 відгуків
1 387,00 грн.
Пілінг Brightening_acid pack
0 відгуків
1 530,00 грн.
Пілінг Firming_acid pack
0 відгуків
1 240,00 грн.
Пілінг Glycolic acid + vit e & f
0 відгуків
137,00 грн.
мagic champagne
0 відгуків
3 091,00 грн.
Крем Мelanopeel cream
0 відгуків
2 500,00 грн.
пілінг-розчин drpeel mca
0 відгуків
1 500,00 грн.
Нейтралізатор для пілінга Dr.Рeel
0 відгуків
490,00 грн.
Інтимний пілінг Intimate whitening treatment
0 відгуків
3 439,00 грн.

Чому такий популярний пілінг для обличчя

Він дозволяє покращити зовнішній вигляд шкіри за допомогою видалення відмерлих клітин з її поверхні та вирішити багато проблем. Пілінги  очищають від різних забруднень, стимулюють утворення нових клітин, роблять дерму ніжнішою і приємнішою на дотик, сяючою, здоровою, доглянутою. Вибір пілінгу залежить від індивідуальних особливостей епідермісу, наявності проблем та поставлених задач.
Показаннями до проведення цієї процедури є наявність шкірних проблем, тьмяність, сухість, втрата пружності та еластичності, рубці, шрами, пігментація.
У нашому каталозі представлені різноманітні пілінги. При необхідності наші консультанти допоможуть підібрати найбільш вдалий для вас варіант.
 

Який ефект можна отримати від пілінгів для обличчя

Реабілітація займає не більше тижня, але після неї ви гарантовано отримаєте наступний ефект:
  • Шкіра отримає чудове зволоження, стане більш гладкою та свіжою внаслідок запущення процесів активної регенерації клітин.
  • Глибоких зморшок стане значно менше, а від дрібних складочок, пігментації, рубців, слідів акне можна повністю позбутися.
  • Вирівнюється рельєф шкіри.
  • Відбувається вироблення колагену, за рахунок чого дерма стає більш еластичною, пружною, набуває чіткості контуру.
У нас можна купити професійний пілінг для обличчя, причому пропонована ціна вам сподобається.
 

Позитивні якості та недоліки пілінгів для обличчя

Ми пропонуємо найкращі пілінги для обличчя, які мають наступні переваги: широкий спектр використання, високу ефективність, можуть допомогти у вирішенні багатьох проблем зі шкірою. До недоліків можна віднести: почервоніння, у деяких випадках лущення і невеликий дискомфорт, обмеження, яких потрібно дотримуватися після процедури, застосовуються переважно в холодні пори року. Також, пілінги мають ряд протипоказань, що унеможливлює їх використання.
Рекомендуємо максимально ретельно та з усією відповідальністю підходити до вибору пілінгу, що дозволить гарантовано отримати бажаний ефект, який точно сподобається вашим клієнтам.
 

Різновиди пілінгів для обличчя

Пілінги поділяються на три основні види. Поверхневий – ушкоджується лише ороговілий шар, тим самим викликаючи легке лущення. Середній – зачіпають середні шари шкіри і використовується для корекції та вирішення більш серйозніших проблем зі шкірою. Глибокий – є найбільш травматичним, тому що відбувається вплив на всі шари шкіри, правда, результат більш довготривалий і фундаментальний: шкіра стає приємною на дотик, позбавляється повністю всіх проблем, набуває доглянутого і здорового вигляду (мінус – максимальний період реабілітації).
 

Рекомендації щодо догляду

Після проведення цієї процедури бажано уникати попадання прямих сонячних променів на обличчя, користуватися спеціальними сонцезахисними кремами. Необхідно дотримуватися гігієни, спати тільки на чистих наволочках, зайвий раз намагатися не торкатися руками до обличчя. Вмиватися та виконувати очищення лише рекомендованими засобами.
Корочки, що утворилися, повинні самі відпасти, якщо ні, значить, відновний процес повністю не завершений. Якщо ви хочете купити пілінг високої якості, звертайтесь на наш сайт. Вся продукція має сертифікати, пройшла всі необхідні тестування.