Альгінатна маска для чутливої ​​шкіри

Впорядкувати за: замовчуванням ціною назвою популярністю датою
aльгінатна маска / SPECIFIC TREATMENT ANTI-AGING
1 відгук
Потрібно зареєструватись як косметолог, щоб бачити ціни!

Якщо у вас суха, схильна до появи подразнень та почервонінь шкіра, яка дуже сильно реагує на вплив зовнішніх факторів, то для інтенсивного догляду потрібна альгінатна маска для проблемної шкіри. Вона допоможе заспокоїти, усунути лущення, свербіж, почервоніння.

Опис особливостей Альгінатна маска для чутливої шкіри

"ltr">Альгінатна маска для чутливої шкіри містить у складі альгінат. Ця речовина видобувається з бурих водоростей, що необхідне для маски – це альгінова кислота, вона пов'язує велику кількість молекул води. При змішуванні утворюється гелеподібна субстанція. Саме це і буде маскою, яка наноситься на обличчя і повторює всі контури.  Альгінатна маска для чутливої шкіри обличчя містить крім основної діючої речовини ще й мінеральні компоненти, вітаміни, колаген, витяжки та екстракти рослин.

Використання

Для отримання із сухого порошку субстанції для нанесення на шкіру, його потрібно розмішати з водою у вказаній на упаковці пропорції.  А безпосередньо перед нанесенням очистити шкіру за допомогою пінки, тоніка обов'язково прибрати макіяж. Далі наноситься маска за допомогою шпателя, причому під час цього рекомендується лежати або закинути голову назад. Це необхідно для того, щоб овал обличчя не провисав і маска дала ефект, що підтягує. Через 20 хвилин маска знімається одним пластом.