Картриджі

Впорядкувати за: замовчуванням ціною назвою популярністю датою
Фільтр за ціною
25 -  63 грн.
Від
грн.
До
грн.
Змінні картриджі Needles на ручку Ultima Dr. Pen X5
0 відгуків
25,00 грн.
змінний картридж для дермапена на засувці
0 відгуків
26,00 грн.
картридж для hydra pen
0 відгуків
63,00 грн.
Картриджі для дермапена Dr Pen A1 і А6
0 відгуків
26,00 грн.

Дермапен або дермаштамп є спеціальним апаратом, що призначається для проведення мезотерапевтичних процедур. Це прилад із зручною ручкою – тримачем, на якому розміщено картридж, оснащений мікроголками (їх кількість залежить від моделі), за допомогою яких у глибинні шари шкіри вводяться мікродози мезотерапевтичного коктейлю. Голки для дермапену є основним робочим елементом, тому завжди зобов'язані відповідати необхідним вимогам, і замінюватися за необхідності.

В Україні купити змінні картриджі для дермапену високої якості від надійних, перевірених виробників, пропонує інтернет-магазин «Tree-Med», де представлена ​​якісна продукція. Наша компанія пропонує найнижчі ціни на весь асортимент картриджів, придбати які можна як оптом, так і в роздріб. Вартість насадки для дермаштампа залежить від різних параметрів (конструкції, кількості голок у картриджі, швидкості виконання проколів шкіри та інших).

Що являє собою картридж

Даний елемент є основним, при його виготовленні використовується високоміцний титан або медична сталь, що мають гіпоалергенні властивості. Високотехнологічний картридж оснащений пружним елементом, за рахунок якого голівка з голками повертається у вихідне положення.

Якість даного елемента безпосередньо впливає на якість проведеної мезотерапевтичної процедури, що впливає на репутацію закладу.

Виробниками представлені картриджі кількох моделей, що відрізняються конструкційними особливостями:

  • короткі з різьбленням;
  • короткі швидкознімні;
  • довгі швидкознімні.

Усі картриджі для дермапенів стерильні, що запобігає виникненню ризику зараження інфекцією, наявність захисних ковпачків запобігає попаданню в інструмент забруднень, сторонніх тіл. Картриджі відрізняються між собою кількістю голок, для кожної моделі ручки підходить певна модель нано картриджа (наприклад, картридж, який підходить під дермапен А 1 не підійде до дермапену А5). Правильний вибір насадки запобігає поломці приладу, забезпечить його якісну, тривалу роботу. За кольором картриджі може бути блакитні, білі, сині, темні.

Придбати якісні, сертифіковані голки для фракційної мезотерапії можна у Києві, Дніпрі, Одесі, Миколаєві, Харкові, інших містах України.