Гель для очищення

Впорядкувати за: замовчуванням ціною назвою популярністю датою
Гель для очищення/ GENTLE GEL
0 відгуків
1 033,00 грн.

Гель для вмивання він же очищає, спеціальний засіб для обличчя, який допомагає прибрати залишки косметики, пилу та потожирових виділень. Це м'який засіб, який включає до складу поверхнево-активні речовини  та додаткові компоненти. Особливо популярним є гель алое віра за рахунок включення до складу корисних натуральних компонентів.

Необхідність використання Геля, що очищає

Засіб для вмивання та очищення позбавляє різного типу забруднень на шкірі, які обов'язково накопичуються протягом дня. Плюс, на поверхні шкіри завжди є жир, навіть після сну. Тому застосування подібних гелів або пінок важливе, у тому числі, після нічного сну. Важливо розуміти, що дешевше мило не найкраща альтернатива, адже воно сушить і точно не гіпоалергенне.

Спеціальні умивалки в різній формі, не агресивні, але все ж таки їх підбирати потрібно у відповідність до типу шкіри. Залежно від типу головного компонента, такі засоби для чищення бувають наступних типів:

  • Амфотерні. Це найдорожчі та якісні засоби, які дають ефективну, але м'яку дію. Цілком можна назвати універсальними.

  • Аніонні. Вони недостатньо добре проникають у шкіру, тому й очищають дещо гірше. Плюс не підходять для сухої шкіри, адже здатні підсушувати дерму.

  • Катійні. Проникають значно глибше, і їх рекомендується використовувати лише для нормальної шкіри.

  • Неіоногенні. Найдешевші, але малоефективні, від покупки таких краще відмовитись.

Основні позитивні властивості

Гель алое або будь-який інший, з позначкою «очищаючий» при правильному використанні дає 2 важливі позитивні ефекти – очищення разом із знезараженням та зволоження з харчуванням. Крім механічного видалення  забруднень та залишків косметики, засоби мають також антибактеріальний ефект. У разі виникнення запалень він допомагає їх зупинити. Тобто здатний заспокоювати подразнену шкіру. Зволоження та харчування вигідно відрізняє умивалки від мила. Він не сушить шкіру, цьому також сприяють різноманітні корисні добавки.

Важливо пам'ятати, що професійні засоби та ті, що використовуються в домашніх умовах, також можуть містити олії. Такі не підходять для дівчат із жирною шкірою, адже їх застосування призведе до погіршення стану шкіри за рахунок прискореного поширення бактерій. Для чутливої шкіри необхідні гелі для вмивання, які містять саліцилову кислоту, цинк, тріклозан. Для нормальної шкіри відмінно підходять гелі з рослинними екстрактами, для зрілої потрібні антиоксиданти та фруктові.

Правила використання гелю для вмивання

Щоб отримати ніжний та освіжаючий ефект, варто ще й правильно використовувати гель. Є такі особливості:

  • Вмиватися водою кімнатної температури. Гаряча розширить пори, холодна не дасть видалити залишки макіяжу.

  • Правильне дозування. Кількість кошти – розміром із горошинку, втирати його потрібно легкими масажними рухами. Занадто сильно тиснути не потрібно, краще використовувати спеціальну губку.

  • Вмиватися гелем варто 2 рази на добу – вранці та ввечері.

Якісні засоби для вмивання доступні для професійного використання. Умови обговорюються індивідуально, співпрацюємо із салонами по всій Україні в Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові, Кривому Розі та інших містах.