Професійна косметика

Впорядкувати за: замовчуванням ціною назвою популярністю датою
Новинка
Постпроцедурний крем GLOBAL REGENERATION
0 відгуків
Потрібно зареєструватись як косметолог, щоб бачити ціни!
Новинка
Постпроцедурний крем GLOBAL PROTECTION SPF 50
0 відгуків
Потрібно зареєструватись як косметолог, щоб бачити ціни!
Новинка
Постпроцедурний крем GLOBAL RECOVERY
0 відгуків
Потрібно зареєструватись як косметолог, щоб бачити ціни!
Новинка
Постпроцедурний крем S.O.S AESTHETIC REGENERATION
0 відгуків
600,00 грн.
Новинка
Постпроцедурний крем S.O.S AESTHETIC SPF 50+
0 відгуків
600,00 грн.
Новинка
Постпроцедурний крем-гель S.O.S AESTHETIC ARNICA
0 відгуків
600,00 грн.
Новинка
Постпроцедурний крем S.O.S AESTHETIC BB SPF 30
0 відгуків
600,00 грн.
Професійна косметика Dives Med це новаторські, ефективні та престижні засоби для догляду. Технологи компанії поєднали у продукції багаторічні традиції та інноваційний підхід. В результаті вдалося отримати косметику, яка має бездоганну якість та репутацію. Жоден магазин професійної косметики не пропонує такі кошти у вільному продажу.

Чому варто вибрати професійну косметику Dives Med

Косметика призначається виключно для косметологів, має багато переваг. Продукція розробляється і поставляється виключно до СПА-центрів та салонів естетичної медицини, тобто розраховані на застосування фахівцями. Саме тому в інтернет-магазинах вказана продукція недоступна.
 
Переваги косметики Dives Med:
  • Постійна дослідницька діяльність компанії дає найкращі результати та косметику для індустрії краси, створюються передові салонні засоби.
  • Косметика для обличчя  – ефективна, що підтверджують численні випробування.
  • Вся продукція проходить багатоступінчастий контроль, тому є абсолютно безпечною.

Асортимент та склад

Виробник пропонує широкий каталог косметики для салонів краси.
Продукція бренду допомагає позбутися багатьох косметичних проблем. Зокрема розгладити зморшки, тонізувати шкіру, позбутися пігментації, вирівняти колір обличчя, покращити обмінні процеси та зволожувати дерму.
До складу включені високотехнологічні інгредієнти, що дають видимий результат дуже швидко. Власне, це одна з причин небувалої популярності косметики бренду.
 

Тестування продукції

Ціни продажу професійних засобів дещо вищі, ніж звичайних, адже вони розраховані на особливо ретельний догляд за шкірою обличчя та тіла. Компанія дуже уважно ставиться до тестування всіх продуктів. Продукція проходять подвійний рівень контролю  – in vitro, in vivo.
Система перевірки in vitro передбачає проведення експериментів, коли досліди ставляться у пробірці чи іншому місці, але з живому організмі. Подібні тести стосуються молекулярної біології, біохімії, фармакології, медицини, навіть генетики. Вони не беруть участі живі організми і навіть клітини. Результати тестування дають багато інформації. Тільки якщо вони були позитивними, можна сказати, що засоби є безпечними і для людини. Така методика допомагає зберегти мільйони життів піддослідних тварин.
Методика in vivo передбачає використання живих організмів чи живих тканин. Найчастіше ці експерименти проводяться на тваринах.
 
Знайти косметичні засоби Dives Med в Україні у вільному продажу неможливо, вони доступні тільки для салонів, на сайті пропонуємо інформацію для ознайомлення. Але вона доступна салонам у Києві, Харкові, Дніпрі, Запоріжжі, Одесі, Кривому Розі, Сумах, Миколаєві та багатьох інших містах країни, умови співробітництва та постачання обговорюємо окремо в кожному індивідуальному випадку.