Біоревіталізант Rejuran I

Артикул: 6009
Потрібно зареєструватись як косметолог, щоб бачити ціни!
В наявності
Доставка
  • Нова Пошта
Оплата
Опис товару
Біоревіталізант Rejuran I
 
Спеціально розроблений для омолодження шкіри навколо очей. Містить довголанцюгові полімерні нуклеотиди, отримані з ДНК лосося. Ці високоочищені довголанцюгові полінуклеотиди володіють високою здатністю зв'язувати воду і в'язкопружністю, що призводить до реконструкції та поліпшення зовнішнього вигляду шкіри.
Rejuran I більш рідка форма Rejuran Healer, його безпечніше використовувати на тонкій шкірі (особливо навколо очей), не викликаючи папул та шишок.
 
Призначений для зменшення:
  • тонких ліній та зморшок навколо очей;
  • появи гриж під очима;
  • темних кіл і гусячих лапок.
У проведених клінічних дослідженнях, поліпшення стану гусячих лапок, зморшок та тонких ліній навколо очей спостерігалося після 4 процедур (2-тижневий інтервал між процедурами) у 94% пацієнтів, які проходять лікування.
Для досягнення найкращих результатів зазвичай рекомендується вводити цей засіб раз на два тижні протягом перших 2-3 місяців, а потім робити 6 щомісячних ін'єкцій. Зазвичай, результати з'являються через 4 тижні після ін'єкції.
Можна комбінувати Rejuran I з іншими процедурами для очей, такими як ультратерапія, лазерне лікування, філери та лікування ботоксом.
 
Склад: полінуклеотиди (PN) 2%.
 
Упаковка: 1 шприц/1 мл.
 
Країна виробник: Південна Корея.
Відгуки
Написати відгук
Схожі товари